Beyinsi

Survivor Şahika Elendi Mi?

  • 0
  • 1.390 kez görüntülendi.
Survivor Şahika Elendi Mi?

Survivor 2017 Dominik‘te ünlüler adasında dokunulmazluk hüsranları devam ediyor. Ünlüler son haftaki ilk dokunulmazlık oyununu yine kaybetti. Sema’nın sakat olması yüzünden kötü günler geçiren ünlüler takımında erkeklerin kaybetme lüksü de kalmıyor.

Serhat‘ın uzun süren sakatlığının ardından geri dönmesi pek de yeterli olmadı. Hem tam performansla oynayamıyor hem de takımda performansı düşük olan yarışmacı çok fazla. Özellikle kızların sürekli oyun kaybetmesi, erkeklerin başarılı olmalarına rağmen geriye düşmelerine neden oluyor. Sema, yaklaşık 3 hafta yarışamayacak. Şu ana kadar ki en başarılı yarışmacı olan Sema‘nın olmayışı, Pınar, Şahika ve Sabriye‘ye büyükj bir yük bindirdi. Fakat hiçbiri bu yükü kaldıramıyor.

Pınar’ın parkurlarda hızlı olmasına rağmen atışlarının kötü olması, son oyunlarda büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Şahika ise geldiğinden beri hep aynı kötü performansı sergiliyor. Sabriye ise öncesinin aksine performansını artırdı. Fakat bu yetmiyor. Tüm takım, Şahika’nın bu kötü performansından şikayetçi. Ada konseyinde de potaya ilk giren isim Şahika oldu.

Ada konseyinde bir aday daha çıkarak olan Adem, geçen hafta kendisini yazan Sedat‘ın ismini söyledi. Uzun süredir aralarındaki anlaşmazlığı çözemeyen ikili, bunun sürmesine halen izin veriyor. Aslında İlhan Mansız ve grubuna karşı birleşmiş olsalar, dengeler çok daha farklı seyredebilirdi.

İkinci dokunulmazlık oyununda oyununu kazanamamaları halinde iki aday daha çıkaracak olan ünlüleri zor günler bekliyor. Sayıları gittikçe azalmakta ve bu da oyunlara yansıyacaktır. Bu noktada ise Şahika’nın gitmesine kesin gözü ile bakılıyor. İşte herşeyi bu dokunulmazlık oyunu belirleyecek.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.