Beyinsi

Survivor İlhan Sedat Kavgası

  • 1.153 kez görüntülendi.
Survivor İlhan Sedat Kavgası

Survivor İlhan Sedat Kavgası

Survivor 2017‘de takımlar içindeki liderlik çekişmesi oldukça hız kaznmış boyutta. Özellikle ünlüler takımında sular hiç durulmuyor. Son dokunulmazlık oyunlarındaki başarısızlıkların aksine ödül oyunlarındaki istikrar hem takımları hem de biz izleyicileri oldukça şaşırtan boyutlard. Fakat her dokunulmazlık oyunu kaybında takım içinde kavgalara varan tartışmalar meydana geliyor. Sezon başından beri aslında içten içe İlhan Mansız ve grubuna karşı bir düşmanlık besleyen Sedat, İlhan’ın Fatih ile olan kavgasından sonra, sembol oyununda yaşanan bir gelişme yüzünden sonunda patladı. Oyun esnasında puzzle kısmında takım arkadaşlarının yardımcı olmaması gerekirken, İlhan, Sedat’a puzzle parçalarından birinin oturmadığını söyleyerek uyardı. Gönüllüler buna itiraz edince o oyunu Sedat kaybetmiş oldu. Ogeday‘ın sembolü alması ile çılgına dönen Sedat bir müddet Bench’ten ayrı oturdu. Adaya döndüklerinde ise kriz Fatih üzerinden patlak verdi.

Adadaki gruplaşmalar ise gittikçe farklı bir hal almaya başlamış durumda. İlhan ve grubu Sabriye ve Adem‘e karşı bir yumuşama emsali gösteriyor. Sabriye’nin artan performansı sayesinde de bireysel dokunulmazlığı kazanan İlhan, büyük bir sürpriz yaparak Pınar‘ı elenecekler arasına aday gösterdi. Pınar, bu yapılanın haksızlık olduğunu düşünüyor ve İlhan’ın grubuna karşı bir tavır almış gibi görünüyor. Sedat ise Fatih’in elenmesi ile yalnız kaldı. Pınar ile diğerlerine göre daha yakın. Fakat adadaki dengeler böyle kalmayacak gibi. Çünkü liderlik için oynayanların sayısı artmaya başladı.

Gönüllüler adasında ise ödül oyunlarının kaybedilmesinin faturası Erdi’ye çıkıyor. Başarılı yarışmacı Ogeday, bu konuda kulis yapmaya başladı. Erdi’nin hemen her oyunu kaybetsmesine tahammül edemediğini belirtiyor. Erdi’nin oynadığı her oyuna 1-0 geride başladıkları ortada. Takım, sonraki dokunulmazlık oyunlarında başarısız olursa, Erdi kendisini potada görebilir.

Haftanın en başarılı erkek yarışmacısı Ogeday ise Survivor 2017 yarışmasında şampiyonluğa en yakın adaylardan olmaya başladı. Üst üste çok fazla oyun kazanıyor. Bu haliyle izleyicilerden de alkış topluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.