Beyinsi

Survivor Anıl Bulut Kavgası

  • 1.194 kez görüntülendi.
Survivor Anıl Bulut Kavgası

Survivor Gönüllüler adasında aslında keyiflerin yerinde olması gerekirken, bir anda ortam alevlenerek kavgalar çıkmaya başlıyor. Son dokunulmazlık oyunlarını alıp bir de ödül oyunu ile taçlandıran gönüllüler sadece bir ödül kaybettiler bu hafta. Fakat Gönüllüler adasındaki gruplaşma ve zıtlıklar Ünlülere göre biraz daha farklı seyrediyor.

Gönüllüler takımı yarışmacıları biraz daha bireysel takılıyor. Tabi guruplaşmalar var fakat Berna, Volkan, Erdi, Bulut gibi yarışmacılar daha bireysel düşünüyorlar. Anıl Volkan ve Erdi, Sadin’in gidişinin ardından biraz daha yalnızlaştılar. Eskisi kadar birlikte hareket etmiyorlar. Anıl ise diğer takım üyeleri ile daha sıkı bir halde. İşte yine böyle bir ortamda Anıl, Elif ve Bulut’un olduğu ortamda Erdi için bahsedilen bir konuyu, gidip erdiye çınlattı. Erdi’de hemen efelenerek gelip hesap sormaya çalıştı.

Burada mevzu, aslında Erdi’nin hiçbir iş yapmıyor oluşu idi. Konuşma esnasında Elif, Anıl’a “Bak ben Erdi ile tartışırım, sen söyler misin şu pirinç kaznını yıkasın” şeklinde bir cümle kurdu.Anıl gerekirse kendisinin yıkayacağını söyledi ama istenilen asıl şey Erdi’nin yıkaması idi. Daha sonra aralarında akşam konuşalım Erdi ile şeklinde bir karar aldılar. Fakat Anıl akşam olmadan Erdi’ye bu durumu anlattı. Yani Anıl dedikoducu, laf taşıyıcı konumuna düştü. Erdi, haksızken birden haklı gibi oldu. Oklar şu an Anıl’ın üzerinde.

Olay’ın içinde olan Bulut ise Anıl’a bu laf taşıması yüzünden tepki gösterdi. Bu olay tekne üzerindeyken gerçekleşince, görüntü olarak daha büyük bir kavga gibi ekrana yansıdı. Birbirlerine seslerini duyurabilmek için bağıran iki yarışmacı, bu söz konusu hadise üzerinde halen anlaşmış değiller.

İlginizi Çekebilir..  Youtube TV Nedir? Youtube TV Nasıl Kullanılır?
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.