Beyinsi

Survivor Adem ve Sabriye Arasında Birşeyler Var Mı?

  • 1.139 kez görüntülendi.
Survivor Adem ve Sabriye Arasında Birşeyler Var Mı?

Survivor Adem ve Sabriye Arasında Birşeyler Var Mı?

Son haftalardaki gitgellerin akabinde Survivor 2017 yarışmacıları Sabriye ve Adem, yine kavga etti ve hemen barıştı. Samimi hareketleri de gözlere oldukça çarptı. Peki Sabriye ve Adem arasındaki yakınlığın boyutu nedir?

Sabriye, ünlüler adasına geldiği günlerde İlhan Mansız ile yakındı. Oyunlardaki performansının düşmeye başlaması ile İlhan ve grubu Sabriye’ye cephe aldılar. Sabriye’nin bazı haksızlıklara uğrayışı karşısında ise Adem onu korumaya başladı. Adem’in koruması ile birçok potadan rahatça çıkabilen Sabriye, adada güvendiği tek ismin adem olduğunu her fırsatta belirtiyor.

Geçen hafta, adada geçen bir hadisede ise Adem ve Sabriye kavga etmişti. Adem’in büyük tepkisi ile karşılaşan Sabriye önce karşılık verdi fakat sonra hatalı olduğunu anladı. Tabi tartışmaların dışında bir de Şahika var. Şahika, daha önce Sabriye’nin tepkisi ile karşılaşmıştı. Adem ise bu noktada biraz ortada kalmıştı. Belki de Sabriye Adem’in bu tepkisizliğine kızdı, veya kıskandı.

Birleşme partisine kadar neler olur bilinmez ama Adem’in kalacağı kesin. Sabriye ise bu şekilde devam eder ve oyunlarda performansını düşürmezse o da Adem ile birleşmeye kalacaktır. İşte o zaman herşey daha belirgin olacaktır.

İlginizi Çekebilir..  Survivor Şahika Elendi Mi?
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.