Beyinsi

Survivor Adem Alman Erkeği Serhat

  • 1.674 kez görüntülendi.
Survivor Adem Alman Erkeği Serhat

Survivor Adem Alman Erkeği Serhat

Survivor 2017‘de ünlüler adasında sular durulmuyor. Son dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlülerde moraller oldukça bozuk. Hal böyle olunca gruplar arasındaki tartışmalar da artıyor. Son dokunulmazlık oyununda best of bölümüne çıkan adem bayrak yarışında son anda Ogeday‘a karşı oyunu kaybetmesi ile morali oldukça bozulan Adem, bireysel dokunulmazlığı kazanan Sema tarafından, Sabriye‘den sonra adadan gitmesi için söylenen isimlerden birisi oldu. Sabriye ve Adem birlikte potada olunca bir sonraki dokunulmazlık oyununun sonucu daha çok önem kazandı.

Bu süreçte Serhat ve Adem arasındaki gitgeller yine devam ediyor. Daha önce birçok kez tartışan ikili bu kez “adamlık” ve “erkeklik” kavramları üzerinden bir tartışmaya girdi. Oyunlara gitmeden teknede birden tartışmaya giren ikiliden Serhat, Ademe “Sen çok boş adamsın, adam değilsin” şeklinde cümleler kurdu. Adem ise “Sen Alman erkeğisin” şeklinde bir cevap verdi. Diğerleri ise genel olarak Serhat yanlısı bir tavır takınarak Ademe yüklendiler. Adem, ünlüler takımındaki Furkan, Sema, Pınar, İlhan ve Serhat gurubu tarafından bir baskı ile karşı karşıya olduğu artık oldukça açık. Diğer taraftan Sedat ile olan küslüğü ve karşıtlığı halen sürüyor. Bunun göstergesi olarak yine konseyde gitmesi için birbirlerini aday göstermeleri örnek verilebilir.

Adadaki diğer isimlerden Fatih ve Tarık ise daha çok pasif kalmayı tercih ediyorlar. Sabriye’nin elenmesinden sonra sıranın kendilerimne gelecekleri aşikar. Fakat Sema’nın Adem’i söylemesi, daha sonraki oyunlar ve bireysellikler akabinde Adem’in kazanan tarfta olması durumunda işler değişebilir.

Halk nezninde ise Adem’in büyük bir desteği olduğunu görüyoruz. Onun sayesinde Sabriye hemen her hafta potada olsa da aldığı oylarla elenmekten kurtuluyor. Adem, Survivor 2017’nin en büyük adaylarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden elenme ihtimali oldukça düşük.

İlginizi Çekebilir..  Survivor Bu Hafta Elenen Ünlü

Adadaki bir diğer muamma ise Serhat. Serhat uzun süredir sakattı ve son ödül oyunlarından bir tanesinde oynadı. Fakat fiziksel güç gerektiren diğer oyunlarda henüz oynayamıyor. Takımın bu noktada sabrı nereye kadar sürecek gerçekten bilinmiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.