Beyinsi

Strike Of Kings 5V5 Moba Nasıl Oynanır? Hileleri Nelerdir?

  • 2.657 kez görüntülendi.
Strike Of Kings 5V5 Moba Nasıl Oynanır? Hileleri Nelerdir?

Strike Of Kings 5V5 Moba Nasıl Oynanır? Hileleri Nelerdir?

Merhaba arkadaşlar. Yeni başlayanlar için Strike Of Kings oyunun nasıl oynandığını sizlere anlatacağız. Moba oyunları içinde gerçekten ilgi gören ve beğenilen bir oyun haline geldi. Büyük boyutlu oyunların vermiş olduğu tadı hemen hemen bu oyunda da bulmak mümkün. Google Play’den indirme yaptıktan sonra oyun ek dosyaları da yükleniyor ve oyun açılıyor. İlk çıkan sayfada Antreman (Öğrenme) modu var. Orada güçlerin nasıl kullanılacağı, yön tuşları ve saldırı ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

Bu bölümü geçtikten sonra asıl ana menüye geliyoruz. Bu sayfada Hızlı eşleşme, Rütbeli eşleşme, Oyun kur ve günlük savaş ödülü yer almaktadır. Günlük savaş ödülü savaşlardan kazandığınız ödülleri almanızı sağlar. Oyun kur’u seçerseniz karşınıza 5V5 Büyük Savaş, Abis Çatışması, Vadi Çarpışması, Tekli Savaş, Ölüm Eşleşmesi şeklinde kategoriler çıkar. Bu kategorilerden birini seçerek oyunu kurabilirsiniz. Eğer oyun kurmak istemiyor ve direkt bir maça bağlanmak istiyorsanız o zaman Ana menüden Hızlı Eşleşmeyi seçersiniz. Bu bölümde Savaş Modları, Botlu Oyun ve Eğitim Kampı kategorileri bulunur. Eğitim kampında antreman yaparak el becerilerinizi hızlandırabilirsiniz. Botlu oyunda ise yine 5V5 Büyük Savaş, Abis Çatışması, Vadi Çarpışması, Tekli Savaş, Ölüm Eşlesmesi kategorileri vardır. Bu bölümde botlar ile oynayabilirsiniz ama en çok tercih edilen bölüm Savaş Modlarıdır. Bu bölümde 5V5 Büyük Çarpışma, Kanca Savaşları, Abis Çatışması, Vadi Çarpışması, Tekli Savaş ve Ölüm Eşlesmesi vardır.

Yukarıda renkli şekilde belirttiğimiz kategoriler 5 e 5, 3 e 3 ya da 2 kişi karşılıklı olacak şekilde oynanır. Zaten kategorinin altında detaylı bilgi mevcuttur.

İlginizi Çekebilir..  General Mobile GM 8 Klasör Oluşturma

Oyuna Başlayalım

En çok tercih edilen kategori oyunu için Oyunu açıyoruz. Sırasıyla aşağıdaki adımları izliyoruz;

  1. Hızlı Eşleşme

2. Savaş Modları 

3. 5V5 Büyük Savaş

4. Eşleş

Eşleşme başarılı diye bir ekran gelecek. Gir dediğimizde sol tarafta Herolardan birini seçeceğiz. Sağ kısımda da bizim takımımızda kimlerin olduğunu göreceksiniz. Sağ altta Onayla kısmına basıyoruz ve bekliyoruz. Bizim ve karşı takımın heroları %100 olana kadar bekler. Tamamlanınca da oyun başlar. Oyunda bize ait olan bir üs vardır. Bu üs korunmak zorundadır. Aynı zamanda karşı takımın üssünü de yok etmek zorundayız. Karşı takımın üssüne giden 3 adet yol vardır. Bu yollar üzerinde kuleler bulunur. Kuleler ateş açar. Bu kulelerden korunmak için bizim üssümüzden çıkan yardımcı kuvvetler (küçük askerler) gelir. Kule küçük askerleri işaretler ve ateş açar. Bizde o arada kuleye saldırır yok ederiz. Böylelikle tüm kuleler yok edilir ve düşman üssüne sıra gelir. Düşman üssüde yok edilince oyunu kazanırız.

Yukarıda genel bir açıklama yani oyunun mantığını sizlerle paylaştık. Aşağıdaki videolarda bir kaç arkadaşımız oyunun detaylarını anlatmış  buradan izleyerek takip edebilirsiniz.

Hileli Mod

Bu modda oynamak isterseniz oyun apksını indirip hileli modda oynarsınız. Tabi ne kadar zevk verir orası ayrı bir konu.

NOT: Küçücükte olsa sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Yazımız hakkında yorum yapmak isterseniz yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

İlginizi Çekebilir..  Strike Of Kings Oyunu Taktikleri

Videolu Anlatım

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.