Stardoll Oyunları Hangileridir? Stardoll Uygulamaları

Stardoll Oyunları Hangileridir? Stardoll Uygulamaları


Stardoll Oyunları Hangileridir? Stardoll Uygulamaları

Merhaba arkadaşlar. Dünyada milyonlarca kişinin sahip olduğu Stardoll uygulamasının oyunlarını tanıtacağız. Stardoll 400 milyonun üzerinde kullanıcısı ile çok geniş bir hayran kitlesine sahip. Kızlar için özel bir site olan Stardoll, alışveriş, giyim, dekor ve yeni arkadaşlar edinme imkanları sunan bir sitedir. Bu özel sitenin uygulamaları da mevcuttur. Şu anda 9 olan Stardoll oyunlarına tek tek bakalım.

Stardoll :  Hem android hem de İphone için indirebileceğiniz güzel bir oyun. 4 yıldız almıştır. Tanıtım cümlesi “Her şey Moda, Şöhret & Arkadaşlık. Stil edin, alışveriş yap & dünyanın en büyük moda oyununda arkadaşlar edin! Dolabını en yeni moda ürünleriyle donat, harika bir görünüm elde et, ve iç dekoratör ol & arkadaşlarınla iyi vakit geçir!”

Stardoll Stylista : Hem android hem de İphone için indirebileceğiniz güzel bir oyun. 4 yıldız alan oyunun tanıtım cümlesi “Başarıya giden yolu stillendir” Bu uygulamanın açıklaması “Ünlü bir stilist olmak için gerekenlere sahip misin? Yeteneklerini test et ve moda dünyasını ele geçir. Stilini ortaya koy, rakiplerini geç ve yeni Stylista olarak yerini al ”

Stardoll Access  : Hem android hem de İphone için indirebileceğiniz güzel bir oyun. 4 yıldız alan oyunun tanıtım cümlesi “Stardoll’un tamamlayıcı uygulamasıyla hareket halindeyken de sohbet et. Stardoll Haberlerini güncel takip et ve nerede olursan ol Stardoll’un son parçalarını güncellenmiş mağazalardan al.”

Fashion Inc. by Stardoll : Hem android hem de İphone için indirebileceğiniz güzel bir oyun. 4 yıldız alan oyunun tanıtım cümlesi “Kendi Moda evini kur. Tasarım, terzilik, pazarlama ile ilgili tüm önemli kararları sen ver ve tasarımlarını yüksek sosyeteye sat. Muhteşem bir Moda İkonu ol ve gerçek modanı oluştur!”

Stardoll Dress Up Teen Stars :  Hem android hem de İphone için indirebileceğiniz güzel bir oyun. 3.5 yıldız alan oyunun tanıtım cümlesi “En sevdiğiniz genç ünlüleri giydirme şansını kaçırmayın.En şık genç yıldızlı oluşturun ve tüm arkadaşlarınızla bu inanılmaz görüntüyü paylaşın. Gelin ve Stardoll deneyimini yaşayın!”

Stardoll Dress Up Music Stars : Hem android hem de İphone için indirebileceğiniz güzel bir oyun. 4 yıldız alan oyunun tanıtım cümlesi “Kayıt stüdyosunda bir gün veya bir arena konseri için favori yıldızı giydir! Rock’ın isyancı ruhundan Pop’un prensesine giden yolculukta modanın sessiz moduna alınmış hislerini yıldızına yansıt!”

Stardoll Dress Up Blog Stars : Hem android hem de İphone için indirebileceğiniz güzel bir oyun. 4 yıldız alan oyunun tanıtım cümlesi “Moda iç güdülerin Blog yıldızlarından daha mı güçlü? O zaman favori moda bloggerini giydirme şansını kaçırma ve güdülerini göster! Günün nihai görüntüsünü arkadaşlarınla paylaş ve onları hislerinle etkile.”

Stardoll Dress Up Movie Stars : Hem android hem de İphone için indirebileceğiniz güzel bir oyun. 3.5 yıldız alan oyunun tanıtım cümlesi “En sevdiğiniz film yıldızları için nihai Hollywood görüntüsünü oluştur! Onların imza günü görüntlerini oluştur veya onlara tamamen yeni bir stil ver! Ve en iyi giyinen yıldız ödülü senin afrtistine gitsin!”

Stardoll Dress Up Film Stars  : Hem android hem de İphone için indirebileceğiniz güzel bir oyun. Stardoll uygulamaları içinde 5 yıldız alan tek uygulama. Tanıtım cümlesi “Hollywood’un trendleri ve seçkin aksesuarlar ile favori film yıldızını giydir. En iyi kombinini paylaş ve A-sınıfı bir stilist olduğunu herkese göster. Işıklar, kamera … Motorr!!

NOT: Küçücükte olsa sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Yazımız hakkında yorum yapmak isterseniz yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

 

 

 

 

 

 

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2011 4,692