Beyinsi

Stardoll Moda Ve Dekor Bedavaları 2018

  • 4.009 kez görüntülendi.
Stardoll Moda Ve Dekor Bedavaları 2018

Stardoll Moda Ve Dekor Bedavaları 2018

Stardoll Bedavaları geçen yılda aralıksız olarak devam etmişti. Özellikle genç kızların büyük eğlencesi haline gelen Stardoll Bedavaları sayesinde daha da cazip bir hale gelmişti. Şimdi Stardoll Bedavaları bu yılda kullanmak eskisinden daha da kolay. Özellikle bu konu altında beyinsi.com olarak sizlere hangi bedavayı ne şekilde kullanmak istiyorsanız mail olarak göndermek gibi özel bir hizmet sunacağız. Siz de hangi bedavayı istediğinizi belirtirseniz o bedavayı ne şekilde alabileceğinizi buradan ya da mail üzerinden size özel paylaşarak Stardoll Bedavalarında çığır açmayı hedefliyoruz. Konumuzu sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz. Sık sık güncelleme yapılacak ve Stardoll Bedavaları bu yıl tamamen size özel hizmet verecektir. Şimdi bu yılın bedavaları hangileri imiş bir göz atalım.

Öncelikle Stardoll Hollanda üyeleri için bedava mavi bir elbise paylaştı. Bedavayı almak için bir Hollanda proxy sitesi olan http://www.dutchproxy.nl/adresinden Stardoll’u aratmalı ve hesabınıza giriş yapmalısınız.

Daha sonra http://www.stardoll.com/en/clubs/home.php?id=6559272 linkini aratarak açılan klübün alt kısmına iperek ‘Ga naar de quiz!’e tıklamalısınız. Karşınıza çıkan soruları yanlış cevaplasanızda bedava elbise suitinie gönderilecektir;

İşte başka bir bedava. Öncelikle aşağıdaki Adrese gidin; http://www.proxoin.com/ Daha sonra boşluğa; http://www.stardoll.com yazın. Elbise sizde.

Dilediğiniz bir Almanya proxy sitesinden öncelikle Stardoll hesabınıza giriş yapın ve daha sonra http://www.stardoll.com/en/clubs/home.php?id=6074740 bu linki aratın. Eğer yukarıdaki adımları izlerseniz bedavalarınız suitinize gönderilmiş olacaktır

 

İlginizi Çekebilir..  Stardoll Oyunları Hangileridir? Stardoll Uygulamaları
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.