Reloader activator

SÖZ Dizisi Hakkında

SÖZ Dizisi Hakkında


SÖZ Dizisi Hakkında 

TİMS & B Yapım tarafından Star Tv için çekilen dizi asker ve terörü konu alıyor. Senarist Ethem Özışık. Bordo berelileri bilmeyen yoktur. Ordumuzun göz bebekleri. Aldıkları eğitim ile tam bir savaşçı. Dizinin konusu Özel Kuvvet Komutanlığında görevli bir bordo bereli askerimizin nişanlısının teröristlerce katledilmesi üzerine gelişen olayları ve askerimizin başından geçenleri anlatacak. Tolga Sarıtaş bu kahramana hayat verecek. Yönetmenliği de Yağız Alp Akalın üstlenecek. Bu tür dizilerin çoğalması ve milli duyguları içermesi açısından izleyiciden tam not aldı. Günümüz dizileri hakkında da kısa bir eleştiri yapacak olursak dizilerin nereye gittiğini, hangi ahlaki unsurları barındırdığı, bizim örf ve adetlerimize uygunluğu tartışılmaktaydı. Bu elbette üzücü bir durumdu ama SÖZ gibi milli duyguları açığa çıkaran ve bütünleşmemizi sağlayan yapımlar bir nebze de olsa bizi gururlandırdı.

Dizi Oyuncuları

Oyuncular; Tolga Sarıtaş, Çağan Atakan Arslan, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Emre Kınay, Eren Vurdem, Burak Sevinç

 

Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile geniş bir kitleye hitap etti. Açık saçık aile ahlakını bozan saçma diziler yerine böyle diziler olması hala ülkemizde bozulmamış bir kültürün ve ahlakın devam ettiğini gösteriyor. Yapımda emeği geçen herkese, her oyuncuya ve bu böyle bir dizi yapma fikrini ortaya çıkaran eli öpülesi şahsa teşekkürleri borç biliriz. Umarız başarılarının devamı gelir. Keyifli seyirler!

 


Tweetle
single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. sevgi dedi ki:

    Söz ver,yoruz!..

  2. Birgül zumbaroğlu dedi ki:

    İzlemekten zevk duyduğum diziyi oyuncak ettiniz siz insanları ne zannediyorsunuz milli duygularla izlediğimiz bu dizide bordo berelilerin bir başarıdan sonra hata ve başarısızlıklarını daha çok vurguluyorsunuz bir paşa koyuyorsunuz hiç benzemiyo,bir bordo berliyi bir kız alla ediyo daha neler neler

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1791 3,960