Beyinsi

Selfielere Dövme Ekleyen Uygulama: InkHunter

  • 2.588 kez görüntülendi.
Selfielere Dövme Ekleyen Uygulama: InkHunter

Selfielere Dövme Ekleyen Uygulama: InkHunter

InkHunter Sahte Dövme Uygulaması – InkHunter Fake Tattoo – InkHunter Artırılmış Gerçeklik ile Dövme Yapma

Güzel bir tavşan, kedicik ya da hançer, kuru kafa benzeri dövmeleri görüp de çok beğenen ama işiniz ya da çevrenizden ötürü yaptıramayanlardan mısınız? O zaman üzülmeyin çünkü sizin için çok hoş bir uygulama önerimiz var. Şu an için sadece iOS cihazlarında çalışan bu uygulama ile orjinal dövme (tattoo) sahibiymiş gibi fotoğraflarınızda görünebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

InkHunter tattoo uygulaması ile ister hazır dövme kalıplarından birini seçin isterseniz kendi oluşturduğunuz tasarımı yükleyin. Artırılmış gerçeklik sayesinde en azından görsellerde gerçek bir dövme sahibi olun.  Benim gibi dövme konusunda kararsız biriyseniz, sahte dövme uygulaması InkHunter yeni saplantınız olacaktır.
InkHunter sahte dövme uygulaması aslında Ukrayna’da Karatina Üniversitesi’nde dört öğrenci tarafından geliştirilmiş bir uygulama. Uygulama ile resimleri arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz gibi kendi üzerinizde artırılmış gerçeklik teknolojisi ile dövmeniz varmış gibi görüntüleme yapabileceksiniz. İndirme linki: Tıklayın.

Nasıl Kullanılır:
İlk olarak, bir kalemle dövmeyi yapmak istediğiniz yere resimdeki gibi bir yüz çizin.

InkHunter-sahte-tattoo-beyinsi

Ardından hazır dövme çeşitlerinden ya da kendi yüklediğiniz bir örneği seçim bu alanın üstüne getirin. Aşağıdaki video size yardımcı olacaktır:

İlginizi Çekebilir..  Yeni Trend Akvaryum Tırnakları Nasıl Yapılır?
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.