Beyinsi

Selfie Çubuğu Bluetooth

  • 1.690 kez görüntülendi.
Selfie Çubuğu Bluetooth

Selfie Çubuğu Bluetooth

Hayatımızın bir parçası olan sosyal medya sitelerinde yeni trend kuşkusuz ki selfie paylaşımları. Sosyal medya siteleri arasında milyarlarca kişinin kullandığı facebook, twitter ve instagram sitelerinde kişiler bulundukları her yerden selfie paylaşımı yapmakta. Selfie çekmek çok kolay bir iş değil. Tek eliniz ile bunu başarabilmek için biraz pratik yapmanız gerekecektir. Ancak teknoloji bize her alanda olduğu gibi bu alanda da kolaylık sağlamakta ve selfie çubuklarını sunmakta.

Selfie akımının başlamasından kısa süre sonra hayatımıza dahil olan ve akılcı yatırımlar arasında yer alan selfie çubukları sayesinde hiç uğraşmadan ve oldukça kaliteli bir şekilde selfie çekmek mümkün. Selfie çubukları pek çok farklı model ile sizlere sunulur iken en iyi ve en çok tercih edilen Bluetooth’lu selfie çubuklarından sizlere bahsetmek ve kullanımını aktarmak istiyoruz.

Bluetooth’lu Selfie Çubuğu Nasıl Kullanılır?

Daha kolay selfie çekmenizi sağlayacak olan bluetoothlu selfie çubukları aynı zamanda kullanımı en kolay ürünler arasında yer almaktadır. Telefonunuza uygun olacak bluetoothlu selfie çubuğunu kullanmadan önce cihazınızı ve selfie çubuğunu birbirine bağlamalısınız.

Selfie çubuğunuzun üzerinde yer alacak olan bluetooth düğmesine basarak bluetooth özelliğini açıyor ve daha sonra da cep telefonumuzun bluetooth özelliğini açıyoruz. Cep telefonunuzda bluetooth açık olan cihazların listesi gelecektir. Buradan selfie çubuğunuzun adını bulup tamam diyoruz. İşte bluetooth ile telefon bağlantısı bu kadar kolay ve basittir. Ardından selfie çubuğunuza telefonu takıyor ve kamerayı açarak çekimlere başlıyoruz.

İlginizi Çekebilir..  Twitter WhatsApp Gülücüklerini Kullanmak
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.