Selen Soyder saç rengi

Selen Soyder saç rengi


Selen Soyder saç rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Selen Soyder’in saç rengi açık kızıl tonlarda bir renk yapısına sahiptir. Selen Soyder gibi etkileyici bir saç stili elde etmek isterseniz sizde açık kızıl tonları tercih edebilirsiniz. Türkiye genelinde birçok insan tarafından tercih edilmekte olan bu saç renk tonlarını elde etmek için kızıl tonlarda bir saç tercih edebilirsiniz. Selen Soyder 1986 yılında Alsancak’da doğmuştur. O 2007 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci olmuş ve hem modellik yapmış hem de oyunculuk yapmaya devam etmektedir. En son lale devri, yer gök aşk gibi dizilerde oynamıştır. 2012 yılından günümüze dek Tolgahan Sayışman ile evliliği sürdürmekte olan Selen Soyder aktif bir sanat hayatına sahiptir.

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1981 1,438