Reloader activator
Beyinsi

Samsung Galaxy J7 Zil Sesi Değiştirmek

 • 9.291 kez görüntülendi.
Samsung Galaxy J7 Zil Sesi Değiştirmek

Samsung Galaxy J7 Zil Sesi Değiştirmek

Günümüz teknolojisinde akıllı telefonlar akıllı olmaktan çıkıp süper akıllı olma yolunda hızla ilerliyorlar. Akıllı telefon dünyasının orta segmentteki en iyi telefonlardan biri olan Samsung Galaxy J7(2016), rakiplerini adeta tozunda boğdu. Telefonu yeni alan ve keşfetmeye çalışan arkadaşlarımız bazı konularda sıkıntı yaşıyorlar. Bu sıkıntılardan biri de zil sesi değiştirmek.

Samsung Galaxy J7(2016) Zil Sesi Değişimi Nasıl Olur?

Aşağıdaki adımları izleyerek telefonunuzdan zil sesini değiştirebilirsiniz.

 1. Ana ekranı açıyoruz ve Ayarlar yazan klasörü açıyoruz.
 2. Ayarlar klasörünün içinden Sesler Ve Titreşimler’i buluyoruz.
 3. Bu bölümün içinden Zil Sesi yazan kısma giriyoruz.
 4. Kayıtlı olan zil seslerinden birini seçiyoruz. İşlemi tamamlıyoruz.

Eğer cihaz hafızanızda müzikleriniz varsa en alt bölümde Cihaz Hafızasından Ekle’ye dokunuyoruz ve karşımıza müziklerimiz çıkıyor. Oradan istediğiniz müziği seçiyorsunuz.

Böylelikle telefonunuzdan istediğiniz zil sesini değiştirmiş oluyorsunuz.

Birde not düşecek olursak; Eğer mp3 kesme programınız varsa (örneğin mps cutter) buradan hangi müziğin hangi bölümlerini zil sesi yapmak istiyorsanız o bölümü kaydediyorsunuz ve adını değiştiriyorsunuz. Zil sesi kısmına gelen müziğinizi zil sesi yapmakta mümkün. Yani telefonda kayıtlı müziklerden ya da seslerden birini seçmek zorunda değilsiniz.

Başlangıcında ya da ortasında ya da sonunda olan kısmı beğendiğiniz bir şarkıyı keserek zil sesi yapabilirsiniz.

Yukarıda ki adımlar android telefonların bir kısmı için geçerlidir. Başka bir telefon için aynı adımlar sorunumuzu çözmez.

 

NOT: Küçücükte olsa sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Yazımız hakkında yorum yapmak isterseniz yayınlarız. beyinsi.com ailesi

 

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. cennet dedi ki:

  ben zil sesi yaparken cihaz hafızasından ekle diyorum drive bölümü çıkıyor burdanda müzik seçemiyorum tekrar müzik kitaplığıma nasıl gelebilirim

  1. Aynur dedi ki:

   Cennet one drive programini telefonundan kaldir

   1. Alev dedi ki:

    Teşekkür ederim valla çok yardımcı oldun bana da 3-4gündür bununla uğraşıyorduğraşıyordum one drivei sildim kurtuldum.🙈🙈

 2. Selin dedi ki:

  Merhaba, telefonumun zil sesini değiştirmek istiyorum fakat karşıma microsoft çıkıyor e posta istiyor giriyorum olmuyor ne yapmam gerek?

  1. knowledgeable dedi ki:

   Merhaba Microsoft’un çıkması başka bir şey ile alakalıdır. Önce telefonunu bir e mail ile aktif hale getirmen gerekir. Zil sesi değiştirmek için sizden e posta istemez. Zil sesi sadece ayarlar ile alakalıdır.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.