Sagopa Kajmer & Kolera – Edip Yüksel Olayı Nedir ?

Sagopa Kajmer & Kolera – Edip Yüksel Olayı Nedir ?


Sagopa Kajmer & Kolera – Edip Yüksel Olayı Nedir ?

Sagopa Kajmer ve Kolera, sapkınlıkları ile bilinen Edip Yüksel’in düşünceleri benimsiyor onun yolundan gidiyor mu ?
Bunu öğrenmek için mantıklı bir şekilde düşünelim ve elimizde ki verileri değerlendirelim.!
Aslında herşey sagopanın attığı bir twit ile başladı. Devamını Kolera Getirdi…

sagopa-kajmer-kolera-edip-yuksel-olayi-nedir

VİDEOYU SONUNA KADAR İZLEYİN

Olanlara başta bende inanmadım, son ses sagopa açıp tüm mahallece dinliyorduk ve bugün melankolia.com.tr adresinden yapılan açıklama herşeyi netleştirdi. SAGO & KOLO Edip Yükselin kölesi..

melankolia.com.tr’den gelen haber
melankolia

YORUMLARINIZI AŞAĞIDAN YAPABİLİRSİNİZ

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 21 YORUM
 1. Abdulsamet diyor ki:

  Arkadaşlar sago için dinsiz diyorlar dinden çıktı hadisleri yalanladı diyorlar ve bu konuda kesin birşey yok ama benim anlamadığım nokta hemen bitiriyolar sagoyu. sen sagoyu namaz kılıyor diye mi seviyorsun güzel şarkılar yapıyor diye mi seviyorsun sagonun ne düşündüğü yaptığı yazdığı ve çok sevdiğiniz şarkılarını şimdi dinlenmez hale mi getiriyor ne zaman müzik dinlerken birinin dini siyasi görüşüne göre yargılıyoruz hadisi inkar ediyorsa kendi günahı iyi birşey değil tabi ama bu ülkede uyuşturucu alkol bağımlılarının bile milyonlarca hayranı var hangi sanatcı dinini tam yaşıyor yada hangi sanatçının hangi dini savunduğunu ne kadar kesin biliyorsunuz böyle bir yargılama yapılacaksa ülkede pop şarkının sadece klipleri göz önüne alarak hiç dinlenmemesi gerekmez mi sagonun düşünceleri inanışı şarkılarının çok güzel olduğu gerçeğini değiştirmez!!!

  1. Emre diyor ki:

   Hocam sonunda benimle aynı fikirde birini buldum. En basit örneklerden biri burada aa Sagopa sapkınmış diyenler için diyorum o zaman siz yabancı filmleri de dizileri de izlemeyin hatta müziklerini de dinlemeyin. Çoğu hristiyan bu yapımcıların ve oyuncuların sonuçta.

  2. Huzeyfe Baştaş diyor ki:

   aynen öyle adamsın

 2. Çelebi diyor ki:

  Sagopa ve Kolera’nın hesapları çalındığı zaman görüldü gerçek Sago’cular.
  Diğer o sözde Sago’cular (!) da Sago benim için bitti dediler zaten. Zaten bizim onun gibilere ihtiyacımız yok. Sago’nun da yok!

 3. Rmazan Kılıç diyor ki:

  Arkadaslar Simdi Size Sagopa Ve Kolera’nın Twitter’da Attığı Tweet’leri Açıklamaya Çalışacağım … Simdi Gecmisten Günümüze İnsanlar Çıkarları İçin Sahte Hadisler Uydurmaya Başladılar . Mesela Herhangi Bir Yerin Hurmasını Daha Cok Satmak İcin Peygamber Efendimiz ( s.a.v. ) : Şu Yerin Hurması Şu Hastalığa İyi Gelir Hadisini Söylemis Diye Laf Cıkarıyorlar İş Güzarlar … İşte Şu Yaşadığımız Yüzyılda Sahici Ve Sahte Hadisleri Ayırt Etmek Kolay Olmuyor . Bu Konuda Üstad’ın Bize Önerdiği Din Adamı @edipyuksel ( twitter’da ) Haklı . Fakat @edipyuksel Youtube’a da Yayınladığı Videolarda Peygamber Efendimizi Reddetmektedir . Yani Bütün Hadisleri Çöpe Atın . Peygamberleri Boşverin Ve Yalnızca Kur’an-ı Kerim’e Odaklanın Diyor . Ben Açıkçası Bu Konuya Katılmadım Ve Üstelik Bu Konuyu Kolera ( Esen Abla ) ‘ya da Sordum . Bana Verdiği Cevap Şuan Twitter’da Duruyor … Cevabı Şöyle : “”Biz Peygamber Efendimiz (s.a.v.)’i Reddetmiyoruz . Lakin Günümüzdeki Sahici Ve Sahte Hadisleri Ayırt Edemediğimizden Bütün Hadisleri Ayrım Yapmaksızın Kabul Edemiyoruz . Bize Şunu Sordu . Madem Hadisleri Kabul Ediyorsunuz . Bana Şuan Kaç Hadis Olduğunun Sayısını Verin . Evet Veremezsiniz . Çünkü Ortada Sahte Hadisçiler Dolasıyor “” … Kolera Bu Konuda Haklı … Fakat @edipyuksel Bu Konuda Youtube’a da Yayınladığı Video’da Şöyle Diyor : “” Kur’an-ı Kerim’de Hadis Kelimesi Kötü Anlamına Geliyor . Yani Kur’an’ın Hoş Görmediği Bir Konuyu Bizim Hoş Görmemiz İmkansız Ve Anlamsızdır “” … Açıkçası Ben Bu Konuda @edipyuksel’a Katılmıyorum … Çünkü Hadis Kelimesinin Ne Anlama Geldiği Önemli Değil . Önemli Olan Hadislerin Bize Vermek İstediği Mesajlar … Arkadaslar Benim Bu Konuda Sahip Olduğum Bilgi Bu Kadar . Teşekkür Ederim …

 4. Eleştirici diyor ki:

  Eğer Kolera’nın twitter ve integsram hesapları çalındıysa Kolera nasıl yeni fotoğraflarını paylaşmaya devam edebiliyor? Hırsız Kolera mı yoksa?

  1. admin diyor ki:

   Konseri bekleyelim arkadaşlar, orada açıklama yapıcakdır burdan yapılan konuşmalar nafile benimde kafam karıştı.

  2. Kajmeran diyor ki:

   kolera nın yeni yükledikleri bence eskiden çekmiş ama paylaşmamış olduğu resimler yani bana göre hesap çalındı hacker bi şekilde resimlerede ulaştı ve bunları paylaşıp bizi uyutuyor. çünkü yeni resimler bugünlerde paylaşıldı bugünlerde hava sıcak ama kolonun üstünde ceket var . o ceketlerle çekildiği fotoğraflarda paylaşmıştı birkaç ay önce…bencede en yakın konseri sabırla bekleyip sago ve kolo yu satmayalım…

 5. Oğuzhan diyor ki:

  Olaylar var , Sagodan engel yedik ama hala Sago dinlemeye devam. 7 yaşında 2004te BPG ile tanıdım ve ben bu adamla büyüdüm odamın her yerinde ismi var posteri var 300+sarkısı var yarısından cogu ezberimde ve benim tanıdığım Sago bu degil inanmak istemiyorum ve inanmıyorum ama eger bu Sagoysa benim icin biter bu sevda.

  1. Ahmet Selim diyor ki:

   oğuzhan dediğine kesinlikle katılıyorum.. sene 2002 den beri dinlediğim üstad.. taaa silahsız kuvvette, kuvvet miraya dayanan dönemden beri aralıksız dinlediğim kişi.. hayatımda değeri paha biçilemez birisi eğer öyleyse tek kalemde silerim..

  2. Nevzat Kuzu diyor ki:

   Kardeşim ben de ilk izlediğim de böyle kuşku düştü içime. Yukarıda ki Ramazan Kılıç kardeşimizin yazısını okursan anlarsın,

 6. Kenan diyor ki:

  Bağnazlık yapmanın alemi yok bu adam değişti artık kabullenin bunu

 7. Ahmet Yasin Aktürk diyor ki:

  Satmak değil bu kardeşim . Sen yıllarca hadisler ayetler de . Sonra bigün çık ehli sünnet yanlış yolda de. Televizyon programında hadisler yalan diyen şebekler de . Sonra çık hadisler yalan de . Bunun adı bizim gözümüzü boyamaktı o zaman. Samimiyet değildi o zaman . Biz samimi duygularımızla sagoya kapılarımızı açarken . Eğer bu olay gerçekse sago insanları kullanmış ve atmıştır . umarım gerçek olmaz çünkü çok üzüldüm . Ayriyetten yaptığı işe bakacaksak . TVnet deki konuşmasında olsun trt deki konuşmasında olsun . ALLAH tan KURAN dan ve HADİS ten değil yaptığı işten bahsetmesi gerekirdi. Bunlardan bahsediyorsa yaptığı işin mayası bunlar demektir. Unutmamak lazım sago kitlesinin çoğalış şeklini . Eğer olaylar doğru ise bitiş şeklide akıllara kazınacaktır . Çünkü eğer doğruysa yaptığı işin mayası bozulmuş demektir …
  Bu yorumu facede de yaptım…

 8. Kafir Sagopa Kajmer diyor ki:

  “Uğursuzluk üç şeydedir, at, ev ve kadın” (Buhari 76/53).

  “Tüm kara köpekleri öldürünüz. Çünkü onlar şeytandır” (Hanbel 4/85; 5/54).

  “Allah, ahirette peygamberlere kimliğini kanıtlamak için bacağını açıp baldırını gösterir” (Buhari 97/24, 10/129).

  “Dünya balığın üzerindedir. Balık başını sallayınca dünyada depremler olur” (İbni Kesir, 2/29; 50/1).

  Nasıl olurda bu sahih hadis kitaplarına inanmazlar aklım almıyor arkadaş yazıklar olsun kâfir Sagopa Kajmer & Kolera bu hadis inkârcılarını, ateistleri hepsini cehennemde Allah cayır cayır yakacak ne diyelim Allah hidayet etsin. Hayır, hadi yukarıdaki sahih hadisler neyse ya bu aşağıdaki hadisleri nasıl inkâr ediyorsunuz mürtet herifler. Çocuğumuzu sünnet etmemize bile karşılar çocuğumun pipisinden sana ne kolera mürtet pislikler sizi.

  “Peygamberin izniyle ihramdan çıkıp Mina’da bulunan kadınlarımıza yöneldik. Cinsel organlarımızdan meni damlıyordu ” (Buhari, Hac/81; Müslim Hacc/141).

  “Peygamber hiç bir vakit ayak üstünde işemedi” (Hanbel 4/196; 6/136,192,213).

  “Peygamberin ayak üstünde işediğini gördüm” (Buhari 4/60,62; Hanbel 4/246; 5/382,394).

 9. eylem diyor ki:

  olaylar baya karışık

 10. fatih diyor ki:

  Senelerdir dinliyoruz,albümünü alıyoruz,konserine gidiyoruz,heryerde övüp üstüne toz kondurmuyoruz tamam şarkıları da güzel müzik bilgisi de harika.Ama artık olmuyor be Sagopa.Her zaman yeni bi skandalla çıkageldin hep sineye çektik hep yalandır iftiradır dedik.Ama senin ifadenle:Maalesef etti cana tak…Yani insan beyninden vurulmuşa dönüyo böyle olaylarda ama gerçek bu sadece şarkıları güzel karakteri ve adamlığı değil.

 11. Hakan diyor ki:

  sagopa haber, sagopa fan, sagopa kajmer hakkında, sagopa kajmer edip yüksel, edip yüksel kimdir, edip yüksel video, edip yüksel youtube, edip yüksel cübbeli, edip yüksel twitter,

 12. Kim ki bu da konuşuyor ? diyor ki:

  Cübbeliye iftira atıldıktan sonra oldu tüm bunlar. Hey gidi hey.. Cübbeliden Edip Yüksele.. Kaldı ki o Edip Yüksel su katıksız kâfirdir. Rahatlıkla tekfir ettiğim nâdir varlıklardandır. Adam sadece hadisleri değil, Kur’ân ayetlerini (tevbe suresinin son 2 ayetini) de inkâr ediyor.

 13. mustafa diyor ki:

  Yunus abiyi cok seviyprum bu olayi duyunca aglamakli oldum tamam bir suru uydurma hadis var orjinalleri bile duran kutsi ve sahih hadisler var hadislerin tamamini inkar etmek cok sacma yunus abi nasil kandin sen bu edip denen mahluka mevlana bediuzzaman yunus emre vs sunneti hadisleri inkar etmemis simdiki ilahiyatcilar alimlerde inkar etmiyo bu edip nerden cikti bu adam sahtekar yunus abi nasil inaniyonuz buna esen ablayla allah sana dogru yolu gostersin seni hala seviyorum sarkilarinida dinliyorum yunus abi ve esen abla icin dua edelim bu edipin yolundan ciksinlar vesselam

 14. sosyal jojuk diyor ki:

  Ne kadar cahilsiniz işte adamlar bu zehirli yanlış yoldan dönmüş. Hadisleri inkar edeni bile dinden çıkaracak kadar malsınız. Sizler kim islamı bilmek kim. uyduruk hadisleriniz birgün başınıza bela açıcak hemde geriye dönülmez belalar. Meshepçilik , peygamber söyledi diye ona iftira atılan sözler hepsi birer günah haberiniz yok. İslam dünyada neden bu halde sanıyorsunuz. Sizin yüzünüzden sizler yüzyıllardır peygambere hakaret ettiniz. Söylemediklerini kesinmişcesine söyledi dediniz. Yunuz ve eşi doğru bir yolu seçmiştir. Edip abi de öyledir. Sizler bunu anlamazsınız. Sizler yezidin yolundan süre gelen bir inanca tapıyorsunuz. Putları yıkan Peygamberimize karşı gelip kabeyi put yapıyorsunuz (ayeti iyi anlayın). Sizler peygamberimizi putlaştırıyor hatta allahımız dünyayı onun için yarattı diyorsunuz. Sizler peygamberi övmüyorsunuz. Sizler peygamberin en büyük mucaelesi olan putları yeniden oeygamberimizle yaratıyorsunuz. Artık bırakın bunları Kuranın özüne dönün ki bunu yüzyıllardır yapıpta kuran araştırılsaydı dünya şuan olduğundan cok daha güzel bir yer olurdu. Kurandan çok hadisi araştıran Yezit inancından dönün artık gerçek kuranın yoluna gelin sizde.

 15. haydar diyor ki:

  müziğe küfürle başla sonra küfürü bıraktım de sonra tekrar küfüre başla sonra buyrun ehli sünnete deyiver sonra hadi edip yükselle devam edelim de falan falan falan sıktınız artık be sago… sevinçten uçuşan ateistler görüyorum, madem doğru yolda olan yine sensin ne diye ateist sevinsin senin haline?

BİR YORUM YAZ
871 0,420