Beyinsi

Saç Kınası Nasıl Hazırlanır

  • 2.960 kez görüntülendi.
Saç Kınası Nasıl Hazırlanır

Saç Kınası Nasıl Hazırlanır

Merhaba arkadaşlar. Özellikle bayanların en çok önem verdiği saçlarına boyalardan daha iyi gelen ve daha sağlıklı bir ürün olan saç kınası son dönemlerde popülerliğini daha fazla arttırmaya başladı. Saç kınası boyadan ziyade evde kolaylıkla hazırlanabilir ve üstelik boyadan daha kolay sürülebilir. Saç kınasına neler katılır diye düşünenler olacaktır. Öncelikle kullanacağınız kına kesinlikle Türk kadınının kınası olmalıdır ve içine daha iyi renk tutması için bir adet kesme şeker atılabilir. Saç kınası tarifi pek çok yerde değişik olarak sunulsa da esas olarak su ve doğal kına ile harika bir karışım hazırlanabilir.

Saça kına nasıl yapılır

Saç boyası kullanan bayanlar ciddi bir zorluk çekmezler . Önemli olan boyayı kıvamında hazırlar gibi kınayı da su ve diğer gerekli materyalleri katarak kıvamında hazırlamak ve saça uygulamaktır. Saç kına renkleri ilk zamanlarda pek çok çeşitli olmasa da gelişen teknoloji ile farklı renkler üretilebilir.
Saç kınası nasıl uygulanır diye merak edenler çopunlukta olacaktır. Özellikle evde kolaylıkla uygulanabilir olması ve boyadan farklı olmaması boyadan daha sağlıklı olması en güzel tercih sebeplerinden birisidir. Sizde sağlıklı saçlar için boya yerine kına tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir..  Titreme Hastalığı Nedir?
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.