Beyinsi

Resimler Üzerine Yazmak İçin En İyi 4 Uygulama

resim uzerine yazi yazma uygulamalari-min

resim uzerine yazi yazma uygulamalari-min

Bilgelik sözleri, ilham verici bir alıntı veya basit bir not olsun, bazen bir fotoğrafın ekstra bir şeye ihtiyacı vardır.

Yerleşik araçlarla fotoğraflarınıza basit metin ekleyebilmenize rağmen, büyük yazı tipi seçimleri, yerleşik alıntılar ve sıfırdan tasarlayabileceğiniz boş kanvaslar sunan üçüncü taraf uygulamalar vardır. İşte fotoğraflarınıza ve sosyal paylaşımlarınıza yetenek katmanıza yardımcı olan dört favori uygulama.

Word Swag

Word Swag by Oringe, bu listede kullanılacak en kolay uygulamalardan biridir. Android’de 3.99 $ veya iOS’ta 4.99 $ için bir dizi arka plan, stok görüntüsü veya fotoğraf rulonuz arasından seçim yapabilir ve çeşitli düzenleme araçlarına erişebilirsiniz.

Font Candy

Font Candy, elle seçilmiş çeşitli fontlar sunar, ayrıca kendi fontlarınızı da yükleyebilirsiniz. Ayrıca, orada gönderdiğiniz fotoğraflara erişmek ve cihazınızdan çektiğiniz ekran görüntülerini düzenlemek için hesabınızı Facebook’a bağlayabilirsiniz.

Uygulama, uygulama içi satın alımlarla ücretsizdir, ancak haftada 1,99 ABD doları karşılığında, özel yazı tipleri, sanat eserleri, metin karışımları, fotoğraf dolgusu ve daha fazlasını içeren bir abonelik alırsınız. Premium sürümü bir hafta boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

PicMonkey

PicMonkey, fotoğraflarınıza yazabileceğiniz veya çeşitli arka planlar arasından seçim yapabileceğiniz bir grafik tasarım uygulamasıdır. Çeşitli renklere, yazı tiplerine ve stillere metin ekleyebilir ve aboneliğiniz varsa bunları varsayılan fotoğraf uygulamanıza veya PicMonkey’in bulut depolama Merkezinize kaydedebilirsiniz. Ayrıca, sosyal medya platformu özelliklerine göre boyutlandırılmış kanvas kullanarak görüntüleri uygulamadan sosyal medyaya paylaşabilirsiniz.

Uygulama içi satın alımlarla PicMonkey’i ücretsiz olarak alabilirsiniz. Temel abonelik planı ayda 7,99 $ veya yılda 71,99 $ için 1 GB depolama alanı sağlarken, Pro planı ayda 12,99 $ veya yıllık 119,99 $ için sınırsız depolama alanı içerir.

Typorama

Typorama, gölge ve degrade renk ilerlemesi gibi gelişmiş araçlara ve önceki sürümlere geri dönmenize izin veren bir geçmiş seçeneğine sahip zarif bir uygulamadır.

Resimlere orijinal metin yazabilir veya rastgele bir fiyat teklifi isteyebilir ve resmi bir Instagram yayını veya hikayesi, bir Facebook yayını veya Twitter, YouTube ve diğer platformlar için yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Typorama uygulama içi satın alımlarda ücretsiz olsa da, $ 9.99 Pro sürümü belirli metin stilleri, tüm arka planlar, yer paylaşımları ekler, “Typorama ile yapılan” damgasını kaldırır ve marka logonuzu ekleme yeteneğini ekler.

Exit mobile version