Beyinsi

PlayStation Now Servisine Eylül ‘de Eklenen 10 Oyun

 • 397 kez görüntülendi.
PlayStation Now Servisine Eylül ‘de Eklenen 10 Oyun

PlayStation Now Servisine Eylül’de Eklenen 10 Oyun

Sony’nin bulut oyun sistemi PlayStation Now’a 10 adet daha oyun eklendi. Vampyr ve Gravity Rush 2 gibi oyunların da içinde olduğu 10 oyun 3 Eylül 2019’dan itibaren oynanabilecek.

Playstation Now, içerisinde 800 oyun barındıran bir kütüphaneye sahip olan ve bu oyunları PC veya PS4’ünüze geçirebilmenize yarayan bir bulut oyun sistemidir. İçerisinde PlayStation 2 ve PlayStation 3 platformuna çıkmış eski oyunların yanı sıra 300 tane de PS4 oyunu barındıran sistem, oyunlarınızı başka bir platforma aktarabilmenize olanak sağlıyor.

PlayStation Now

Sistem, hem eski oyunları oynayıp nostalji yapabilmenize olanak sağlıyor, hem de başka PS4 oyunları satın almadan sistemde hazır olan oyunları oynayabilmenizi sağlıyor. Sistemin PlayStation 5 çıktığı zaman o platform ile çalışıp çalışmayacağı bilinmiyor ancak Sony’nin PlayStation Now üzerine yaptığı yatırımlar göz önüne alındığında, sistemin PlayStation 5 ile de çalışacağı düşünülüyor.

 • De Blob
 • Farming Simulator 19
 • Gravity Rush 2
 • LittleBigPlanet 3
 • MudRunner
 • Red Faction Guerrilla Re-MARS-tered
 • RIDE 3
 • The Surge
 • Titan Quest
 • Vampyr​

Eski veya yeni PlayStation oyunlarının bulut üzerinden oynanabilmesini sağlayan online servis PlayStation Now’ın kapsama alanı genişliyor. PlayStation Now servisine yeni Avrupa ülkeleri katılıyor. PlayStation Now Şubat ayının başlarında İspanya, İtalya, Portekiz, Danimarka, Norveç, Finlandiya ve İsveç’te beta süreci ile kullanıma sunulacak. Hizmetin verimli kullanılabilmesi için hem upload hem de download hızlarının yüksek olması gerekiyor.

PlayStation Now, şimdilik ülkemizde aktif değil. Yakın zamanda da aktif olacakmış gibi görünmüyor. Sony, PlayStaion Now ağını genişletme yatırımları devam ediyor. Yeni nesilde hem PlayStation tarafı, hem de Xbox kanadında bulut tabanlı sistemlere önemli yatırımlar yapılacağı konuşuluyor. Pek çok sektör araştırmacısı, bulut tabanlı “stream” odaklı hizmetin yeni neslin parlayan yıldızı olacağı konusunda hem fikir. PlayStation Now’ın Avrupa’daki kapsama alanını genişletilerek yeni nesle de bir hazırlık yapıldığı yorumunu yapabiliriz. Now kütüphanesinde 600’den fazla oyun yer alıyor. PlayStation 4, PlayStation 3 ve PlayStation 2 oyunlarının yer aldığı Now kütüphanesi genişlemeye devam ediyor. PlayStation Now üyeliği, bir yıllığı 99 dolardan satılıyor.

İlginizi Çekebilir..  Stardoll Moda Ve Dekor Bedavaları 2018
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.