Para Kazanmanın Kestirme Yolu

Para Kazanmanın Kestirme Yolu


Para Kazanmanın Kestirme Yolu
Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere para kazanmanın akla gelmeyen pratik yollarını anlatmaya çalışacağız. Para kazanmak yaşam için olmazsa olmazımızdır. Para kazanmayı sevmeyen de yoktur herhalde. Çeşitli yollarla para kazanmaya çalışırız. Sigortalı ve dolgun bir maaş ile çalışmayı kim istemez ki. İllaki birilerinin yanında çalışmak istiyorsanız karar sizin ama birilerine bağlı kalmadan kendi işinizin patronu olmak ta daha cazip gibi geliyor. Şimdiye kadar nasıl para kazanırım diye düşünüp duruyorsanız aşağıda vereceğimiz iş fikirlerini gördükten sonra düşünmenize gerek kalmayacak. Hiç aklımıza gelmeyen para kazanma yolları o kadar çok ki biz sadece kısıtlı bir alanda düşüncelerimizi gezdirip duruyoruz. Para kazanmanın kestirme yolları varken bu tür şeylere gerek yok. Nasıl mı? o halde buyrun;
Kendi Hazırladığınız Videolar İle Para Kazanmak
Bir çok insan çeşitli videolar çeker ve video kanallarında paylaşır. Binlerce hatta daha fazla insan bunu izler ve paylaşan kişi bununla gurur duyar da boşa duymuş olur aslında. Bu videolardan para kazanmak içten bile değildir. Eğer video paylaşım kanallarında bir hesabınız varsa bunu paraya dönüştürebilirsiniz. Paylaşılan videolardan gelen para azımsanmayacak kadar çoktur. Örnek verecek olursak 2 kardeşten biri diğerinin parmağını ısırıyor. Bu video milyonlarca kez izleniyor. Videoyu çeken kişi bunun milyonlarca kez izleneceğini tahmin edemezdi. Bir piyangoda size vurabilir. Üyeliğiniz yoksa başlatın, videoyu paylaşın ve hesabınıza paraların akmasını bekleyin.
Geri Dönüşümden Para Kazanmak
Ülkemizde geri dönüşümden para kazanmanın yaygın olmadığını biliyoruz. Çöp diye attığımız maddeleri paraya dönüştürmek içten bile değil. Hani sokaklarda gördüğümüz kağıt toplayıcıları varya işte onlar bu işin kazançlı olduğunun farkındalar. Metal, cam, plastik gibi maddeleri geri dönüşüme kazandırmak hem kazançlı hem de çevreye verilen zararın aza indirilmesinde etkilidir.
İsim Ve Slogan Tavsiyesi Vererek Para Kazanmak
Şirketler kurulurken isme ve slogana ihtiyaç duyar. Bir şirket reklam verecek olursa isme ve slogana ihtiyaç duyar. Acentalar, firmalar vs hepsinin bir isme ve slogana ihtiyacı vardır. İşte bu noktada siz devreye girebilirsiniz. İsim ve slogan bulmak benim işim diyorsanız bunu paraya dönüştürebilirsiniz.
Eviniz Büyükse Boş Odanızı Kiraya Vererek Para kazanmak
Yaşadığınız ev büyük kullanmadığınız oda var. Neden boş duruyor? İnternette verdiğiniz bir ilan ile bu boş odadan para kazanabilirsiniz. Aslında boş oda arayan birileri ile mutlaka karşıaşmışsınızdır. Fazla eşyası olupta güvenli bir yere koymak isteyen kişiler sizi bulabilir ve talep ettiğini ücreti size öder. Böylelikle boş duran odadan para kazanırsınız.
Aracı Reklam Panosu Yaparak Para Kazanmak
Aracına kıyamayan ve elinde peçete ile gezen biri iseniz bu yola hiç başvurmayın. Aracınızı reklam anlaşması yaptığınız bir şirket ile para getiren bir kaynak haline dönüştürebilirsiniz Şirketler reklam yapma çeşitli yollara başvurur. Bu yollardan biri de araç kiralayarak reklamını yapmaktır. Aracınızı anlaştığınız şirketin reklamı ile kaplatırsınız ve bulunduğunuz muhitte gezerek insanların akıllarında bu reklamı kazıyabilirsiniz.


Tweetle
single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1851 1,872