Beyinsi

Onlar Bir Zamanlar Birliktelerdi

  • 1.970 kez görüntülendi.
Onlar Bir Zamanlar Birliktelerdi

Onlar Bir Zamanlar Birliktelerdi

Pek fazla bilinmeyen bu birliktelikleri sizler için derledik. Drew Barrymore dan Angelina Jolie’ye, Adam Levine’den Uma Thurman‘a kadar “aa hadi canım, bunlar birlikte miydi” diyeceğiniz çiftler mevcut. Evet, güzeller güzeli Reese Witherspoon ile başlıyoruz:

Reese Witherspoon ile Mark Wahlberg-1996-beyinsi

Reese Witherspoon ile Mark Wahlberg

Ne Zaman: 1996

Peki Ne Oldu? Şu anda Reese Witherspoon, yetenek avcısı Jim Toth ile, Mark Wahlberg ise uzun soluklu aşkı Rhea Durham ile mutlu bir şekilde evli. Fakat ikisi birlikte “Fear” filminde oynarken birliktelerdi. Filmde Wahlberg karanlık tarafını gösteriyor ve karakteri Witherspoon’un oynadığı karaktere takıntılı hale geliyor. Umalım ki hayat sanatı taklit etmemiş olsun.

 

Uma Thurman ile Gary Oldman -1990-beyinsi

 

Uma Thurman ile Gary Oldman

Ne Zaman: 1990

Peki Ne Oldu? Uma Thurman, 32 yaşındaki Oldman ile “State of Grace” filminin setinde tanıştığında sadece 20 yaşındaydı. İkili sadece iki yıl evli kalabildi. Thurman daha sonra Ethan Hawke ile evlenerek Maya ve Levon adında iki çocuğa sahip oldu. Aynı zamanda iş adamı Arpad Busson’dan da Rosalind Arusha Arkadina Altalune Florence Thurman-Busson isimli bir kızı bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir..  Din ve İslam Dini Nedir? Din Neyi Gerektirir?

 

Kate Beckinsale ile Michael Sheen-1995-beyinsi

 

Kate Beckinsale ile Michael Sheen

Ne Zaman: 1995

Peki Ne Oldu? Kate “Total Recall” filminin güzel yıldızı, Michael ise “Masters of Sex” dizinin yetenekli yıldızı. İkili “The Seagull” oyununda sahne alırken tanıştı. Her ne kadar dokuz yıllık ilişkileri sona ermiş olsa da, kızları Lily’e dostça bir şekilde ebeveynlik yapmaktalar. Sonrasında Beckinsale sinema yönetmeni Len Wiseman ile evlendi, Sheen ise komedyen Sarah Silverman ile birlikte.

 

Angelina Jolie ve Mick Jagger -1997-beyinsi

 

Angelina Jolie ve Mick Jagger

Ne Zaman: 1997

Peki Ne Oldu? Jagger ve Jolie çifti kesinlikle “ben bunu nasıl kaçırdım?” dosyasına koyulacaklardan bir tanesi. Ama Christopher Andersen tarafından yazılan Mick Jagger biyografisini okuduysanız şaşırmamışsınızdır. Anderson’ın iddiasına göre Jolie, model Gia Carangi’nin biyografi filminde oynadıktan kısa süre sonra Rolling Stones videolarının birinde bir striptizciyi canlandırmış ve iki yıl boyunca Jagger’ın takıntı konusu olmuş. Gerçekten insanlar üzerinde böyle bir etkisi varmış gibi görünüyor!

 

Drew Barrymore ve Corey Feldman -1989-beyinsi

 

Drew Barrymore ve Corey Feldman

Ne Zaman: 1989

Peki Ne Oldu? Corey Feldman’ın biyografisi “Coreyography” kitabına göre, Drew Barrymore’un annesi bu ikiliyi ilk kez Drew 10, Feldman ise 14 yaşındayken ayarlamış. İkili daha sonra Barrymore 16-17 yaşlarındayken birlikte olmaya başladı.  Fakat Feldman’a göre Barrymore temiz kalmaya çalışırken kendisi uyuşturucu kullanımının zirvesinde olduğu için ikili yollarını ayırmış.

 

Jessica Alba ve Michael Weatherly -2001-beyinsi

 

Jessica Alba ve Michael Weatherly

Ne Zaman: 2001

Peki Ne Oldu? Jessica Alba “Dark Angel” dizisinde 32 yaşındaki başrol arkadaşına vurulduğunda 19 yaşındaydı. İkili kısa sürede birbirine bağlandı fakat birkaç ay sonra ayrıldılar. Hiçbir sebep göstermemişlerdi, fakat bu sebep aradaki yaş farkı olabilir.

İlginizi Çekebilir..  2019 Sözleşmeli Öğretmen Atamaları Ne Zaman?

 

Jessica Simpson ve Adam Levine -2006-beyinsi

 

Jessica Simpson ve Adam Levine

Ne Zaman: 2006

Peki Ne Oldu? Dedikodulara göre Adam Levine ve Jessica Simpson Chateau Marmont’ta birlikte olmuş. Eğer Simpson ertesi sabah otelden ayrılırken Levine’ın bir önceki gece giydiği tişörtle görülmeseydi, bu durum gözden kaçırılabilirdi. Görünüşe göre Levine mesaj atarak Simpson’dan ayrılmış.

 

Jaime King ve Kid Rock -2001-beyinsi

 

Jaime King ve Kid Rock

Ne Zaman: 2001

Peki Ne Oldu? “Hart of Dixie” dizisinden, anne olmadan ve Taylor Swift’in en yakın arkadaşı olmadan önce, King sert yaşayan bir parti kızıydı ve Kid Rock ile birlikteydi. İkili 2001’de kötü bir ayrılık yaşadı ve Kid “hayatımdan defol” serisi olarak adlandırılan şarkıları yazdı. Her ne kadar şarkıların kimin hakkında olduğu konusuna bir açıklık getirmemiş olsa da, bunların King hakkında olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ne kadar tatlı.

 

Sara Gilbert ve Johnny Galeck-1990-beyinsi

 

Sara Gilbert ve Johnny Galecki

Ne Zaman: 1990

Peki Ne Oldu? Sara şu anda “The Talk” programının sunucusu ve müzik yapımcısı Linda Perry’le birlikte bir bebekleri oldu. Johnny ise “The Big Bang Theory” ile turnayı gözünden vurdu. Fakat ikili “Roseanne” dizisinde başrolü paylaşmaktaydı. Sara Gilbert, Johnny Galecki’nin kendisinin gay olduğunun farkına varmasına yardımcı olduğunu söylüyor. “Onun çok tatlı olduğunu düşünüyordum, ondan hoşlanmıştım. Sevişirdik ve ben sonrasında bunalım yaşamaya başlardım. Sonunda ona bunun cinsel kimliğimle ilgili olduğunu düşündüğümü söyledim ve o bu konuda inanılmaz anlayışlı davrandı.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.