Beyinsi

Ömrüme Ömür Katmaya Hazır Mısın?

  • 2.423 kez görüntülendi.
Ömrüme Ömür Katmaya Hazır Mısın?

Ömrüme Ömür Katmaya Hazırsan Okumaya Başla

Cevabı hiçbir dilde olmayan, kaf dağında saklı sorularla boğuşurdum. kimdim? neredeydim ? ne için yaşıyorum? yalnızlığın dibine vurmuş,aşktan meşkten ümidi kesmiş kalbi taşlaşmış biriyken sen çıkıverdin karşıma. Gönlüme hoşgeldin dedim iyiki geldin. Sonra sana o kadar alıştım ki sensizlik kelimesini asla kabul etmiyordum. Yanımda olmadığın zamanlarda içime çektiğim kokunla avunuyorum. O kadar güzelsin ki!!! bir gün seni kaybetsem kokun gidiverse, hemen bir gülü koklarım bilirimki senin kokun orda saklı. Seni çok özlersem bana bir nefesini yolla farketmez ne kadar uzak . Hafif esen yeller fırtına olur getirir bana nefesini işte o zaman bir ‘OH’ der seni içime çeker hayat bulurum. Hani cevapsız sorularla boğuşuyıordum kimdim,neredeydim,ne için yaşıyorum? bunların cevabını da buldum ”ben senin nefesinim, ben kalbinin tam ortasındayım, ben senin için yaşıyorum”.

beyyy copy

 

 

Bir kadın  tanıdım gözleri güzel, gönlü gözünden güzel. Her parçası ayrı güzel. Ritmi değiştirmeyi başaran, bir kelimesiyle göklere çıkaran bir kelimesiyle beni bitirebilecek olan kişi o sensin birtanem. Aklımdan geçenleri buraya yazmanın ne kadar zor olduğunu biliyor musun? seni nasıl anlatayım ben hiçbir fikrim yok. Sadece gözlerini kapatıp kollarıma uzan başını kalbimin üzerine koy o anlatsın her şeyi. Ben kendimi her şeyimle dışarıya kapattım. GÖZLERİM,DÜŞLERİM,DÜŞÜNCELERİM, HAYALLERİM, SÖYLEDİKLERİM VE SÖYLEYECEKLERİM sadece sen olacak,sadece seni anlatacak,sadece seni görecek,sadece seni hissedecek, sadece seni yaşayacak. Dualarımda ki hayırlı eş sensin, gözlerine baktığımda yeniden doğduğumu hissedeceğim kişi sensin. Sen benim canımsın. ALLAH ŞAİDİM OLSUN, CANIM KEFİLİM OLSUN sen varsın benim için ve sadece SEN olacaksın bir ömür için.Kelimelere dökülecek o kadar çok şey var ki ama ben sabırsızlıktan ölüyorum ve bir an önce senden cevabını duyacağım o kutsal cümleyi söylemek istiyorum.

beyyynsiii

 

İlginizi Çekebilir..  Eski Sevgilinizi Facebook'tan Silmek

Aynı yastığa son nefesimizi verinceye kadar baş koymaya, canımın ömrümün yarısı olmaya, her nefeste aşk ile adımızı anmaya, her anımızı dolu dolu yaşamaya, her hareketinle, her bakışınla, her şeyinle helalim olmaya,  huzura ve mutluluğa, acıya, kedere,derde,kazaya belaya,her türlü kötülüğe beraber göğüs germeye hazır mısın?  iyi günde ve kötü günde kadınım olur musun?

aşkkkk copy

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.