Nur Gümüşdoğrayan Saç Rengi

Nur Gümüşdoğrayan Saç Rengi


Nur Gümüşdoğrayan Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Nur Gümüşdoğrayan aslında sanat dünyasına mankenlik ile başlamış ancak oyuncu olarak devam   etmiştir. Onun her iki işte de çok başarılı olduğunu söylemek mümkündür. Nur Gümüşdoğrayan’ın saç   rengine baktığımızda onun doğallıktan yana olduğunu ve saçlarında çok büyük değişiklikler   yapmadığını görmekteyiz. Siyah ve kahve tonlarından ayrılmayan Nur Gümüşdoğrayan’a beyaz   teninin üzerine siyah saçlarının çok yakıştığını söylemek isterim. Siyah saçlarının stiline geldiğimiz   zaman oda diğer ünlülerimiz gibi saçını çok kısa kullanmayı sevemeyen biridir. Saçlarını bugüne kadar   kısa bir şekilde görmediğimiz Nur Gümüşdoğrayan genellikle saçlarını hafif dalgalı bir şekilde   kullanmaktadır. Arada sırada saçlarını atkuyruğu yapan Nur Gümüşdoğrayan’a atkuyruğunun da çok   yakıştığını söylemek isterim.

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2031 2,371