Nil Karaibrahimgil Saç Rengi

Nil Karaibrahimgil Saç Rengi


Nil Karaibrahimgil Saç Rengi Ve Modelleri

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Nil Karaibrahimgil’i özgür kız olarak tanığımız günleri çok geride bıraktık. O dönem açık kestane ve kıvırcık saçı ile karşımıza çıkmıştı. Yer yer kızıl tonlarda saç rengi benimsese bile daha çok koyu rengi tercih ettiğini söyleyebiliriz. Şarkıcı mavi gözlerini ve açık ten rengine uygun saç rengi seçimi ile bu işi ne kadar iyi bildiğini gösteriyor. Aynı zamanda Nil’in saç modeli tercihinde daha ziyade düz ve kıvırcık arasında gidip geldiğini de görüyoruz. Saç renginde çok ciddi değişimler olmamasına karşın daha çok saç modelinde farklılıklar yaratmaya çalıştığı da gözümüzden kaçmıyor. Buna uygun olarak onu kızıl saçlarla ekranda görmek için can attığımızı söylemek isteriz. Nil Karaibrahimgil Saç Rengi yeni modelleri  aşağıdadır:

Yeni Renk Katalogları ve Tüm Saç Renkleri ve Modelleri İçin Tıklayın.

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2051 1,990