Nesrin Cavadzade Saç Rengi

Nesrin Cavadzade Saç Rengi


Nesrin Cavadzade Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca sitemizde Tüm Saç Renkleri adlı yazımıza tıklayarak saçlarınız için tüm saç renklerini (Çilek kırmızısı, Açık kahverengi, Aşk alevi, Ela göze saç rengi, Kül rengi , Bitter saç rengi, Gün Batımı saç rengi, Bronz saç rengi, Badem kahvesi, Ballı bisküvi saç rengi, Bebek kumralı saç rengi, Mürdüm saç rengi, toprak, Kınalı saç rengi, Maun saç rengi, Vişne çürüğü saç rengibulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Nesrin Cavadzade koyu siyah tonlarda saç rengine sahip olması ile bilinmekte olan isimler arasında   gelir. Nesrin Cavadzade Azerbaycan’ın Bakü kentinde doğmuş ve küçük yaşlarda sanata olan ilgisinin   fark edilmesi sonucunda bu alanda eğitim almıştır. Nesrin Cavadzade annesiyle birlikte İstanbul’a göç   etmiş ve on bir yaşında hiç Türkçe bilmeden ilkokul dördüncü sınıftayken Cent kolejinde eğitim   almaya devam etmiştir. Nesrin Cavadzade şimdi iyi bir şekilde Türkçe dil bilgisinin yanı sıra Fransızca,   İngilizce ve Rusça dillerini de iyi bir şekilde bilmektedir. Nesrin Cavadzade şimdiye kadar al yazmalım,   güzel günler göreceğiz, yangın var, samanyolu, acı, dilber’in sekiz güzü, yersiz yurtsuz, gitmek, pazar   ve suda yürümek adlı yapıtlarda boy göstermiştir.

 

 

 


single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1841 0,828