NBA Ponpon Kızları

NBA Ponpon Kızları


NBA Ponpon Kızları

Dünyada basketbol sporu alanında en çok takip edilen lig bilindiği üzere NBA ligidir. Takımların performansının yanında, maç öncesi ve maç aralarında seyirciye güzel bir görsel şov yaşatan  ponpon kız grupları (Cheerleaders) da ayrı bir önem taşıyor. Bu kızlar hem güzel hem de akrobatik hareketleri çok iyi yapıyorlar. Genelde dörde ayrılmış üç kişilik gruplar şeklinde sahne alıyorlar. O kadar önemli ki aldıkları yüksek meblağlar dudak uçuklatacak cinsten. Şimdi sizlere özellikle 2017 yılı ile birlikte göze çarpan en gözde ponpon kızları ve aldıkları ücretleri sıralıyoruz.

Onuncu sırada Los Angeles Lakers takımının dansçıları bulunuyor. Bu bayanlar gerçekten sıcak ve dans ederken onları izlemeye değer. Dansçıların isimleri ise sırasıyla Teresa, Jenny, Kelsey, Brandi, Chole, Shelbie, Brittney, Rachael, Alanna, Chani, Deseree, Jessica, Jesse, Julieanne, Karla, Lacy, Tiege, Taylor, Savanah, Sarah, Raquel, Nicolette, Mykayla ve Mitchell. Çıktıkları her maçta 1000 dolar alıyorlar. Toplamda 1 Milyon dolar .değerleri var.

Dokuzuncu sırada ünlü NBA takımı Atlanta Hawks var. Takımdaki 26 dansçı çok sıkı araştırma ve eleme yöntemi ile seçilmiş ve takımın attığı her sayıda bir etkinlik yapıyorlar. Dansçıların isimleri: Andi, Bethany, Brittany, Brooke, Carly, Christina, Yasemin, Hillary, Gabrielle, Esans, Erika, Kristal, Jennifer, Mary Michael, Lauren, Jessye, Kada, Kayla, Tiffany, Sierra, Megan, Shames, Missy, Miles, Monique ve Nakeisha. Toplam değerleri 8 Milyon dolar.

Sekizinci sırada ise şu anda dünyanın en başarılı NBA ekiplerinden biri olan Oklahoma City Thunder ekibini görüyoruz. Bu takımın dansçı ekibi maç başına 10.000 dolar alıyor. Thunder kızları, 2016’da yapılan  elemelerle seçilen 20 kızdan oluşuyor. İsimleri: Jessica, Sarah, Tiffany, Tiara, Rachael, Lauren, Stephanie, Kimberly, Courtney, Jamie, Jenny, Kayle, Kalyssa, Kim, Kara, Chelsie, Addie, Alex, Alicia ve Brooke. Toplam değerleri 10 Milyon dolar.

Yedinci sırada Toronto Raptors bulunuyor. Fakat yazdığımız diğer takımlara göre onlar biraz farklı. Çünkü iki farklı ponpon kız grubu var. Ücret ve kimlik bilgileri konusunda da takım oldukça katı kurallar uyguluyor. Listeler sürekli değiştiği için takip etmek de biraz zor. Yeni liste henüz açıklanmadı fakat onları her halükarda izlemeye değer. Tahmini toplam değerleri 11 Milyon dolar.

Altıncı sırada Miami Heats ekibi var. Sadece Miami kelimesi bile kafamıza  sıcak kadınların bir görüntüsünü verir ve bu düşünce gerçekten de doğrudur. Çünkü takımın dansçlıları NBA liginin en ateşli dansçlıarı sayılabilir. 23 kişilik bu dansçı grubunun üye isimleri:  Adriana, Alexandra, Alexandria, Angie, Ashlee-Ann, Ashley, Bianka, Brianna, Garin, Gabriela, Giuliana, Jeanelle, Jessenia, Karina, Katelyn’dir. Kristina Lindsey H. Lindsey M. Michelle Sasha Stephanie Tangela ve Teressa. Toplam değeri 12 Milyon dolar.

Beşinci sıradaki güzeller, Boston Celtics takımının ponpon kızları. Her takımda olduğu gibi bu takımın dansçı güzelleri özel olarak seçilmişler. Bu yılki 16 dansçının isimleri: Victoria, Tinaiya, Tawnee, Peyton, Sarah, Michaels, Molly, Lindsay, Marissa, Janelle, Maire, Christen, Jessie, Ashley, Alyssa ve Cara. Toplam değerleri 15 Milyon dolar.

Dördüncü sıra ile artık yavaş yavaş zirveye geliyoruz. Bugüne kadar tam üç kez NBA iyin en iyi dans ekibi ünvanını kazanan tek takım: Rockets Power ekibi.  Bu takımın ünlü dansçıları ise: Alysse, Ashlee, Carly, Casey, Jackie, Paige ve Sierra’dır. Topam değerleri 23 Milyon dolar.

Üçüncü sırada en iyi NBA takımı olan Chicago Bulls‘u en iyi şekilde temsil eden ponpon kız ekibi var. Onlara Chicago Luvabulls deniliyor. Tam 25 tane birbirinden güzel dansçının bulunduğu grup, dünya çapında bir üne sahip. İşte onların isimler: Whitney, Rachel, Nicole, Missy, Megan S, Megan B, LaDreauna, Lindsay H, Lindsay Z, Mackenzie, Kelly, Kristine, Jessica B, Hillary, Allyson, Amelia, Briana, Bride, Caitlin, Hannah, Emily, Cerissa Arians, Jessica L ve Alleson. Toplam değerleri 22.5 Milyon dolar.

İkinci sırada  San Antonio Spurs‘un gümüş dansçıları bulunuyor. NBA ponpon kızı olarak kendi kimliğine sahip oldukları için bu 15 çok sıcak ve yetenekli dansçı aslında herhangi bir ekibe dahil değil. Dansçılar, gösteri yapacakları her maçta kişi başına 32000 $ istediklerini belirtiyor. Bu sıcak ve güzel dansçıların isimleri Valaeri, Taylor, Teresa, Mallory, Shauntelle, Lauren, Marissa, Desiree, Brittany, Indey, Erica, Brianna, Alyssa, Ally ve Ariana. Toplam değerleri 40 Milyon dolar.

İşte ilk sıraya geldik. Bu dansçılar sanırım ilk sırada olmayı sonuna kadar hak eden bir gruba dahil. NBA devi Dallas Mavericks takımına dağil olan bu gurup NBA liginin en zengin ve en sıcak cheerleading ekibi. Karielle, Katelyn, Meredith, Raegan, Sydney, Elise, Hayley, Amber, Kassandra, Lauren, Ashley II, Gaziler Emily M, Kathryn, Janae, Lexie, Hunter, çaylaklar Ansley, Emily V, Ashley, Alexis W gibi 20 süper sıcak dansçıdan oluşuyor. Bu dansçılar Temmuz 2015’te Hilton Anatole otelinde yapılan bir eleme sonucu seçildi. Şimdi en sıcak ve zengin NBA dans birliği olarak biliniyorlar. NBA ligi sadece bir maço erkeği sporunun izlendiği lig değil aynı zamanda bu sıcak ponpon kızların yetenekleri tezahuratları gibi güzelliklerle süslü bir arenadır. Toplam değerleri 49.7 Milyon dolar.

Sırasıyla PonPon Kızların Fotoğrafları:

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2021 3,509