Beyinsi

Mutlu Bir Aşkın Bütün Sırları

  • 1.211 kez görüntülendi.
Mutlu Bir Aşkın Bütün Sırları

Aranızda mutlaka denge kurmalısınız. Her şeyin temelinde yine kendinize ait olan sizin hayatınız ile iki kişi olarak paylaşmış olduğunuz hayatın dengelerini kurabiliyor olmanız yatmaktadır. Denge bu noktada oldukça önem arz etmektedir. Bunun sebebi sadece kendini hayatınıza vakit ayırarak eşinizi ihmal ediyor olmanız da, kendinizi tam anlamıyla ona adayın ve kendinizi unutmanız oldukça tehlikeli bir unsurdur. Asla unutmamalısınız. Bu dengeyi kurabiliyor olmanız bir tek ilişkiniz açısından değil, özgüveniniz ve kendinize olan saygınız için de son derece önem arz eden bir unsurdur.

Bir ilişkinin oldukça uzun süreli ve keyifli olması açısından önem arz eden çeşitli noktalardan bir tanesi de iki tarafın karşılıklı bir şekilde çeşitli fedakarlıklarda bulunuyor olmasıdır. Asla unutmamanız gereken bir şey var. Yalnız değilsiniz. Oldukça iyi bir şekilde anlaştığınız ve oldukça çok sevdiğiniz birisi ile ortak hayat yaşamaya çalışmaktasınız. Tabi ki her zevkiniz birebir örtüşmez. Zevkler ve renkler tartışılmaz.  Fakat iki taraf da yine birbirlerinin bahsi geçen talep ve zevkleri konusunda fedakarlık yaparsalar ilişki oldukça sağlıklı olur. Bunun gibi çeşitli durumlarda bencil davranmanız ilişkiye oldukça zarar getirir.

Sevmek ve Mutlu Olmak

Sevmek, mutlu olmak nasıl bir çeşit duygu ise, kızmanız ve yine üzülmeniz de aynı durumda her insanın sahip olabileceği çeşitli hisler arsında yer almaktadır. Eğer ki canınız bir çeşit konuya sıkkın ise bunu yine eşiniz ile konuşabilirsiniz. Canınızı sıkan konu eşiniz değil de başka bir unsur da olabilir. Önemli olan şey ise onu paylaşmanız, atlamamanız, aynı durumda aranızda olan dostluğu da pekiştirmenizdir. Bunun sebebi içinize atmış olduğunuz ufak problemler ileri dönemlerde oldukça büyük sorunlara yol açabiliyorlar. Emin olun ki o sorunlar oldukça güçlüdürler.

İlginizi Çekebilir..  Bursa-Büyükorhan İlkokul Ortaokul Ve Liseler

İlişki Başladığında

Genel olarak ilişki başladığı zaman kız arkadaşlara ayrılmakta olan vakit son derece azalabilir. Yine bu çoğu zaman ilişkinin ilk zamanlarının heyecanından olabilir ve yine bir süre sonra da oldukça normal bir hal alırlar. Fakat bazı durumlarda da arkadaşlar tam anlamıyla ihmal edilebilmektedir. Kız arkadaşlarınız ile geçirmiş olduğunuz vakit ve yine paylaştığınız şeyler eşiniz ile olan ilişkileriniz hem de dostlarınız ile olan bütün ilişkileriniz için önem arz etmektedir.  Yine bunun önemini de önem derecesini de siz gerçekten hesaplayabilirsiniz. Yapılan ilişkilerde en sık karşılaşılan bir diğer hata da yine eşe duyulması gereken saygıdan daha fazlasının arkadaşlara duyuluyor olmasıdır. Bu nedenle gerçekten artık evli olduğunu bilincini yitirmeyin. Genellikle yeni evlilerde son derece sık bir şekilde rastlanılan oldukça olumsuz bir durumdur bu. Yine bu gibi olumsuzluk içeren durumlarda hem kendinize hem de çevrenizdekilere büyük önem gösterin ve gösterdiğiniz önem seviyesini de orantılı tutmaya çalışın.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.