Medcezir Final Mi Yapacak

Medcezir Final Mi Yapacak


Medcezir Final Mi Yapacak Star tv ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Med Cezir Haziran ayında final yapmaya hazırlanıyor. Pek çok hayranı tarafından olumsuz karşılansa da dizinin final yapacağı gerçeği ne yazık ki değişmeyecek. Aynı zamanda finalde karşımıza çıkacak olan olumsuzluklara ve mutsuz sonlara da hazır olun. Bildiğiniz üzere 74. bölüme kadar tüm bölüm özetleri ve kıyafetleri beyinsi ekibi tarafından sizler için özel olarak hazırlandı. Final günü de final kıyafetleri ile de yine sizlerle olacağız.

Medcezir Final de Ne Olacak Medcezir Nasıl Bitecek !
The OC adlı yabancı dizinin türkçe uyarlaması olan Medcezir pek çok bölümde orijinalinden farklı konu ve kategorilere girişse de bir değişmez gerçek var ki o da Mira’nın finalde ne yazık ki öleceği gerçeğidir. Aynı zamanda bu ölümün nedeni ise Orkun olacak. Dizinin asıl senaryosunda evlenen Mert ve Eylül’ün çocuklarının da dizide olmaması acaba dizi hızlı bir zaman dilimi ileriye mi saracak diye insanı da düşündürüyor. Bunlara ek olarak orijinal senaryoda dizi sonunda Mira bir trafik kazasında ölüyordu. Ancak bu uyarlamada ise Orkun’un elinde olan silah nedeni ile Orkun’un elinden Mira’yı bir ölüm mü bekliyor onu tam olarak anlayamadık. Aynı zamanda Mira’nın hastalığı da ölümüne neden olabilecek ayrı bir detay sayılabilir. Dizinin ne yazık ki yüksek ihtimal ile acı son şeklinde sonlandırılmasını bekliyoruz.

Herşey Nasıl Başladı?
Yaman isimli pis sokakların temiz kalpli kahramanının avukat Selim ile karşılaşması ile başlayan hikayede Yaman’ı oğlu gibi seven Selim onu hayatına alır ve gerek çevresinde gerek kendi içinde gerçekten ciddi anlamda bir kahraman olur ve herkesin hayatını derinden etkiler. Tüm bunlar olurken de bir yandan Mira ile aşka tutuşan Yaman’ı mutlu günler beklediği kadar olumsuz durumlar ve maceralar da beklemektedir.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
    BİR YORUM YAZ
    841 0,239