Lise İçin İzin Dilekçesi

Lise İçin İzin Dilekçesi


Lise İçin İzin Dilekçesi

MEB öğrencilerin izinli sayılması için verilecek dilekçe örneğini bulabilirsiniz.  En altta çeşitli sebeplerden ötürü devamsızlık yapanlar için devamsızlık sildirme dilekçe örneğini bulabilirsiniz. Tüm öğrencilerimize başarılı bir eğitim yılı dileriz. Milli Eğitim Bakanlığının yapmış olduğu yeni düzenlemelerde öğrencinin okula gitmeme durumlarında veli tarafından rapor yazabiliyor. Veli tarafından okula yazılan dilekçe ile öğrenci o süre içerisinde yok yazıldığı zaman izinli olarak e-okul kayıtlarına geçmekte. Peki iyi güzelde bu dilekçe nasıl yazılacak, nereye imza atacağım, nereye tarih yazacağım, hangi kuruma göndereceğim, gibisinden bir çok sorular sorulmakta. İşte MEB Okula İzin Dilekçesi 2018  cevaplarını beyinsi.com sitesi olarak cevaplamaya çalıştık.

OKULA İZİN DİLEKÇESİ

Okulunuz …………. Sınıfında okuyan ………. numaralı kızım/oğlum ……………………..nin-ın 07.09.2013 tarihi ve 28758 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığı ortaöğretim kurumları yönetmeliği 36. Maddesi doğrultusunda ……/…../2018 tarihinden itibaren ……………… gün izinli sayılması hususunda; Gereğini arz ederim.

Şeklinde dilekçe yazarak okul muavinine verebilirsiniz. Ayrıca eğer veli de çalışıyor/hastalık gibi bir konu ise okula gelip vermesine gerek yok bu dilekçeyi doldurup öğrencisinden okula gönderebilir, ya da başka zaman gelip kendi de teslim edebilir. Eğer dilekçeyi hazır boş olarak düzenli bir şekilde indirmek istiyorsanız lütfen alt kısma bakınız.
DİLEKÇEYİ WORD’DE YAZILMIŞ BİR ŞEKİLDE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Not: dilekçenin word’e yazılmış halindeki tarihleri siz değiştireceksiniz.

DEVAMSIZLIK SİLDİRME DİLEKÇESİ İÇİN TIKLAYINIZ

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1891 1,535