Lara Sürol Saç Rengi

Lara Sürol Saç Rengi


Lara Sürol Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Lara Sürol ünlü bir manken olduğu için onun giyimini ve saç stilini çoğu kişi örnek almaktadır. Lara   Sürol’un kullandığı saç renklerine bakarsak onun koyu renklerden pek ayrılmadığını söylemek doğru   olur. Genllikle siyahın ve kahverenginin koyu tonlarını kullanan Lara Sürol’un ten rengine en çok   yakışanın bu renkler olduğunu söylemek doğru olur. Ara sıra bakır tonlarına kayan saç renginin   altında asıl önemli olan onun saç stilidir. Oda saçlarını uzun kullanmayı seven mankenlerimizden   biridir. Saçları beline çok yakın bir hizadadır. Saçlarını uzun kullanmayı seven Lara Sürol’un saçları katlı   bir kesim ile şekil almıştır. Ayrıca saçının kendi dalgası ile bu kesim birleşince muhteşem bir görüntü   ortaya çıkmıştır.


single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1891 2,712