Beyinsi

Kumandalı Selfie Çubuğu Nasıl Kullanılır

  • 3.554 kez görüntülendi.
Kumandalı Selfie Çubuğu Nasıl Kullanılır

Kumandalı Selfie Çubuğu Nasıl Kullanılır

Kumanda yardımı ile çalışan selfie çubukları son dönemlerde özellikle gençler arasında en çok tercih edilen cihazlar arasında yer alıyor. Ülkemizde hemen hemen tüm teknoloji mağazalarında yer alan kumandalı selfie çubukları çeşitli kalitelerde sunulur iken fiyat olarak 25 lira ile 90 lira arasında rakamlara sahip olacak. Bizse beyinsi.com olarak bu yazımızda kumandalı selfie çubuğunun nasıl kullanılacağını ve android ile ios cihazlara nasıl bağlanacağı hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Kumandalı Selfie Çubuğu Nedir?

Hem android hem de ios cihazlarda çalışabilen kumandalı selfie çubuğu bluetooth teknolojisi ile çalışmakta. Kullanımı daha kolay ve pratik olan kumandalı selfie çubukları daha çok tercih edilir iken piyasada ki hemen hemen tüm cep telefonları ile uyum sağlamakta.

Kumandalı Selfie Çubuğu Nasıl Kullanılır?

Bluetooth ve kumanda yardımı ile çalışmakta olan selfie çubuğunun kullanımı oldukça basittir ve sadece bir kez kurulum yapmanız gerekecek. Bunun için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1– Cihazın bluetooth fonksiyonunu açıyoruz.

2– Selfie çubuğunun bluetooth fonksiyonunu açıyoruz.

3– Cihazınızın bluetooth listesinden selfie çubuğunun adını buluyoruz ve eşleme için tıklıyoruz.

4– Cihazın bluetooth eşleşmesi tamamlandıktan sonra kameramızı açarak cihazı selfie çubuğunun aparatına sabitliyoruz ve poz veriyoruz.

5– Selfie çubuğunuzun yanında gelen kumanda üzerinde iki farklı düğme olacak. Bunlardan biri İOS işletim sistemi diğeri ise Andorid işletim sistemi için çekim modudur. Telefonunuzun işletim sistemine göre iki tuştan birine 5 saniye kadar basılı tutarak fotoğrafınızı çekebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir..  General Mobile GM8 Zil Sesi Değiştirmek
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.