Beyinsi

Küçük Bir Banyo Nasıl Dekore Edilmeli?

  • 1.096 kez görüntülendi.
Küçük Bir Banyo Nasıl Dekore Edilmeli?

Merhabalar. Küçük banyolar kişisel ihtiyaçları gidermek için bazı sorunlara neden olabilmektedir. Fakat bazı küçük detaylar ile banyonuzu daha geniş gösterebilir ve kullanım alanı genişliğini arttırabilirsiniz. Sizlere küçük banyoları en güzel ve en kullanışlı şekilde dekore etmenin bazı ince detaylarını ve bazı tüyolar vereceğiz.

Öncelikle banyonuzun dekorasyonu için atmanız gereken ilk adım doğru bir aydınlatma ile aydınlık ve ferah bir banyo oluşturmaktır. Küçük banyoları daha geniş ve ferah göstermenin yolu doğru bir aydınlatma sistemi ile olur. Bu konuda en ideal ve doğru aydınlatma spot aydınlatma olacaktır ve muhakkak beyaz ışık kullanmalısınız.

Banyo dolaplarının raf ve çekmeceleri küçük fakat çoklu olmalıdır bu şekilde her eşyanız için ayrı bir yer açmış olursunuz ve aradığınızı kolayca bulursunuz. Ayrıca küçük banyolarda dolap renkleri mümkün olduğunca açık tonlardan seçilmelidir çünkü koyu renk dolaplar banyoyu daha dar ve boğucu gösterir.

Zemin kaplaması ve fayanslarda aynı şekilde açık tonlarda olmalıdır ve kaygan olmayan bir zemin kaplaması yapmanız daha rahat hareket edebilmeniz açısından oldukça önem taşımaktadır.

Banyoyu daha büyük ve geniş göstermenin yollarından biri büyük ve geniş bir ayna kullanmaktır.

Kapının arkasına demir veya tahta çubuklar monte ederek havlular için yer açabilir ve kullanım alanını genişletebilirsiniz.

Banyoda parlak fayans kullanımı banyoyu çok fazla geniş gösterir ve ayrıca daha ferah görünmesini sağlar.

İlginizi Çekebilir..  Yemek Odalarına Yuvarlak Masa Alternatifleri

Depolama alanı oluşturmak için küçük çekmeceler yaptırabilir ve kozmetik eşya veya diğer kişisel eşyalarınızı koyabilirsiniz.

Banyoda büyük musluk ve lavabo kullanmayınız daha estetik ve küçük musluk ve banyolar küçük banyolar için idealdir.

Mutlu yaşam dileklerimle…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.