Beyinsi

Kadınlar İçin Mükemmel Giyim İpuçları

  • 364 kez görüntülendi.
Kadınlar İçin Mükemmel Giyim İpuçları

İster inanın ister inanmayın, giysi söz konusu olduğunda dikkate değer bir takım farklılıklar vardır. Bu nedenle, herhangi bir yaygın tuzaktan kaçınmak için, kadın kıyafetleri için kapsamlı bir ipucu listesi hazırladık. Bunlardan daha önce biliyor muydunuz?

Kadın Giyim İpuçları

Eski Şeyler Gitmeli!

Burası başlamanız gereken yerdir – kendiniz yapmazsanız değişime yer yoktur. Dolabını aç ve kıyafetlerine iyi bak. Kendinize basit bir soru sormalısınız – şu anda bir mağazada olsaydınız, dolabınızdan hangi eşyaları satın alırsınız? Arada bir oynamanız gereken çok basit ve oldukça verimli bir oyundur. Dolabınızın önünde saatlerce durmak istiyorsanız, temiz ve renk uyumlu olması gerekir – istiflenen giysiler her zaman bir karmaşaya yol açar. Gitmeye karar verdiğin tüm kıyafetler atılmamalı – bağışta bulun! Böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Beğendiğiniz Kişiyi Takip Edin

Boş zamanlarınızda internet trend belirleyicilerine göz atın. Tarzına hayran kaldığınız birkaç modacıyı bulun, ardından günlük görünümler yaratmak için fotoğraflarını ilham kaynağı olarak kullanın.

Bir Ceket Alırken Dikkatli Ol

Ceket, palto ve blazer satın almanın sadece bir kuralı vardır – omuzlarınıza uyması gerekir. Çok sıkı veya çok genişse, mağazada bırakın, çünkü yanınızda iyi bir terziniz olsa bile, değiştirilmesi çok zor olan bir şeydir.

Cildi Göstermenin Kuralları

Kurallardan bahsetmişken, cildi göstermekten bahsetmeliyiz. Oldukça basit – her seferinde bir vücut parçası gösterin. Bu nedenle, bölünmenizi gösteriyorsanız, mini eteklerle ve başka bir yolla birleştirmediğinize dikkat edin. Çekici görünmek ve çekici hissetmek, ne kadar çıplak olduğunuza bağlı olmamalıdır. Biraz gizem her zaman hoş bir dokunuştur.

İlginizi Çekebilir..  Başarılı Bir İş Hayatı İçin Tavsiyeler

Çanta Boyutları

Bir el çantası, bir kadının sahip olabileceği en çok yönlü ve önemli aksesuarlardan biridir. Çantalar ve cüzdanlar söz konusu olduğunda “çok fazla” diye bir şey yoktur, ancak sizin için en iyi olanın ne olduğuna dikkat edin. Elbette, farklı durumlar için farklı olanlara ihtiyacınız olacak, bu yüzden başlangıç için küçük, orta ve büyük olmak üzere en az üç farklı türünüz olmalıdır. Geleneksel olarak erkeksi kabul edilen stillerden tipik üst düzey kadın çantalarına kadar, duruma bağlı olarak doğru kıyafetlerle birleştiremeyeceğiniz hiçbir şey yoktur. Bundan sonra, en çok kullandığınız türe odaklanmalısınız, bu da en hızlı şekilde yıpranacak türdür. Bu yüzden onlardan daha fazlasına sahip olmalısınız – düzenli olarak değiştirirseniz, daha uzun süre dayanırlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.