İslam Neden Terörle Anılıyor?

İslam Neden Terörle Anılıyor?


İslam Neden Terörle Anılıyor?
Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla
Selamünaleyküm arkadaşlar. Bu yazımızda bütün insanlığın tabi olması gerektiği ve huzurun kaynağı olan İslamın terörle bağdaştırılması konusunu konuşacağız. İslam düşmanları İslamı kötülemek ve yayılmasını önlemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bize düşen bu engellemelere engel olmaktır.Yüce Allah dinin yayılmasını emretmiştir. Elçileri ile insanlığın üzerine nur gibi doğan bu güzel dini göndermiştir. İman edenler bu kutsal görevi üstlenmişlerdir. Şimdi bu dinin ilerlemesi biz inananlarla mevcuttur. İşte bu ilerleme çalışmalarına karşın birileri İslamı kötülemek, savaşla bağdaştırmak, terörle anılmak için çeşitli oyunlar hazırlıyorlar. Kendileri de korkuyorlar İslam gelecek ve bizi yenilgiye uğratacak diye ama eninde sonunda Allahu Teala’nın dini galip gelecektir.
İslamın terörle anılmasının en belirgin nedeni batının ve dış mihrakların İslamı terör olaylarıyla anmasıdır. Suçsuz olan bir bölgenin tehlikeli olduğunu tüm dünyaya yalanlarla anlatıp orayı işgal etmekte bu dış mihrakların işidir. İslamı bizim kadar savunan başka Müslüman devletler var mıdır bunu bilemeyiz ama var oluş nedenimiz olan İslamı karalayanlara karşı tek yürek olmasını iyi biliriz.
İslam; Patlayan bombalar, parayla tutulmuş ve aslında Müslüman olmayan sakalını uzatmış ve katliam esnasında Allahu Ekber diye nara atan teröristler, cihad çağrısı yapan ama gerçekte İslamın yasakladığı şeyleri yapan sahte Müslümanlar, baş örtüsü takmış kendini Müslüman gibi gösteren kadınların oyunları, ekranda Müslümanlıkla resmen alay eden açık saçık bayanları çıkarıp İslamda çıplaklığın normal olduğunu insanlara göstermeye çalışanlar vs. Arkadaşlar bizler güçlü Müslümanlar olarak bu tür oyunlara kanmamalıyız. Birlik olmalıyız ve İslamın terörle hiçbir bağlantısı olmadığını bilmeliyiz, görmeliyiz, göstermeliyiz.

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2011 2,431