İşinize Yarayacak En İyi Ücretli Android Uygulamaları

İşinize Yarayacak En İyi Ücretli Android Uygulamaları


Google Play Store, günlük sorunlarınızı çözmenize yardımcı olabilecek milyonlarca uygulama ile doludur. Bazı uygulamalar ücretsizdir, bazıları ise günlük yaşam aktivitelerini kolaylaştırmak için ücretlidir. Ama hepimiz ücretsiz uygulamaları seviyoruz çünkü para harcamayı istemeyiz. Fakat bazen ücretli uygulamalara ihtiyaç duyarız. Burada en iyi ücretli Android uygulamaları sizler için listeledik.

en iyi ücretli uygulamalar

Redshift Astronomi $ 11.99

Redshift telefonunuzu bir planetaryuma dönüştürür. Farklı gezegenleri ve yıldızları keşfetmek için telefonunuzu kullanın. 3d uçuş turu ile tüm gezegenler hakkında ayrıntılı bilgi almak için bilginizi geliştirin. Kendinizi güneş sisteminde hareket ederken hissedin ve her nesneyi ayrıntılarla görün.

Güneş sistemi içinde seyahat edin ve Güneş ve dünya etrafında dönen her şeyi gözlemleyin. Gece görüş ruhunun tadını çıkarın ve 3d grafiklerle 100000 yıldız, asteroit ve 26 ay’a göz atın. Bu uygulama dış kaynaklardan referanslar dahil yıldızlar hakkında her ayrıntıyı sağlar.

TuneIn Radio Pro $ 9,99

TuneIn radyo, telefonunuza ve bilgisayarınıza binlerce radyo istasyonu sağlar. Haberler, müzik ve spor için farklı radyo istasyonlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Hatta kendi sesinizi kaydedebilir ve dünyanın her köşesinden dinleyebilirsiniz.

Uygulamanın bu ücretli sürümü, konsantrasyonunuzu dağıtmadan reklamsız müzik sağlar ve ücretsiz canlı oyunlarla ticari ücretsiz radyo istasyonlarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Business Calendar Pro $ 4.99

Mükemmel zamanlama toplantıları sayesinde verimliliği artırmak iyi bir uygulamadır. İş takvimi pro renkli widget’larla etkinlik şablonları sağlar.

Kullanıcılar, kolay başvuru için renk örnekleri ile işaretlenmiş günlük ve haftalık düzenlenmiş toplantıları kolayca görebilirler. Bu uygulama randevular ve takvim verilerini alma ve verme yeteneği için doğrudan bir kişi bağlantısı sağlar.

Tiny Scanner Pro $ 3.99

Tiny tarayıcı pro, telefonunuzu taşınabilir bir tarayıcı makinesine dönüştürür. Belgenizin bir fotoğrafını çekin ve tarayıcı uygulamasında tarayın. Her belgeyi ve resmi küçük bir tarayıcıyla kolayca tarayabilirsiniz. Tüm Android telefonlar ve tabletlerle uyumludur.

Tasker $ 2.99

Tasker, en iyi ücretli Android uygulamalar arasında en kullanışlı uygulamalardan biridir. Sadece bir veya iki tıklama ile işleri erken alın. Tasker, tek bir tıklamayla size basit görevler sağlar. Her türlü görev için izin vermeniz ve gereksiniminize göre ayarlamanız yeterlidir.

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2021 1,901