Beyinsi

İphone Selfie Çubuğu Nasıl Kullanılır

  • 6.277 kez görüntülendi.
İphone Selfie Çubuğu Nasıl Kullanılır

İphone Selfie Çubuğu Nasıl Kullanılır

Günümüzde teknolojisinde hemen hemen herkesin elinde bir akıllı telefon bulunurken bizde bu yazımızda yeni bir akım olan Selfie akımına ayak uyduran ve selfie çekimlerini çubuk yardımı ile yapmak isteyenler için bu yazımızda İphone için selfie çubuğunun nasıl kullanılacağı hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Selfie çubuğu kullanarak artık sokakta, bir mekanda veya istediğiniz her yerde farklı bir kişiye ihtiyaç duymadan selfie çekimlerinizi kendiniz daha profesyonel olarak yapabilirsiniz.

İphone için Selfie Çubukları

İphone serisinin hemen hemen hepsinde selfie çubukları bluetooth teknolojisinden faydalanılarak kullanılmakta, çalışmaktadır. Piyasada bluetooth ile çalışan, saptan titreşim ile çalışan veya kumanda ile çalışan selfie çubukları bulunur iken İphone için hazırlanan ve satılan selfie çubukları bluetooth teknolojisinden faydalanılarak çalışmakta.

İphone Selfie Çubuğu Nasıl Kullanılır?

İphone için selfie çubuğu alırken öncelikle bluetooth özelliğinin olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Satın aldığınız selfie çubuğunu İphone ile kullanmak için öncelikle cep telefonunuzun bluetooth özelliğini açıyor ve ardından da selfie çubuğunun üst kısmında yer alan butona tıklayarak selfie çubuğunun bluetooth fonksiyonunu çalıştırıyoruz.

Cep telefonunuzun bluetooth bölümünde aktif cihazlar görünecektir. Buradan selfie cihazınızın adını buluyor ve tıklayarak eşleşmesi için birkaç dakika bekliyoruz. İphone cihazınız ile selfie çubuğu arasındaki bluetooth bağlantısını kurduktan sonra kameranızı açıp poz veriyor ve selfie çubuğunda yer alan çekim düğmesine 5 saniye kadar basılı tutarak selfie çekimini yapıyorsunuz.

İlginizi Çekebilir..  Vestel Venüs Z20 Nasıl Bir Telefon?
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.