Reloader activator

İpek Yaylacıoğlu Saç Rengi

İpek Yaylacıoğlu Saç Rengi


İpek Yaylacıoğlu Saç Rengi

Kardeş Payı dizisinin sevilen oyuncusu Eda yani İpek Yaylacıoğlu saç rengi ve saç renginin numarası hayranları tarafından yoğun bir şekilde ilgi görmüştür. Bu nedenle de neredeyse tüm genç kızlarımız bu rengi kendi saçlarında görmek için sabırsızlanmaktadırlar. Öncelikle belirtmek isteriz ki güzel oyuncu İpek Yaylacıoğlu’nun doğal saç rengi orta kumral tonlarındadır. Kendisi bu renkten ziyade genellikle sarı saç renklerini tercih etmektedir. İpek Yaylacıoğlu yeni saç rengi çok açık kumraldır. Bu rengin üzerinde atılmış açık sarı tonlarında balyajlarla kendisinin saçlarına parlaklık verilmiştir. Yani kısacası biraz uğraştıran renk tonu olmakla birlikte elde edeceğiniz sonuç mükemmel bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Güzel oyuncumuzun saç rengini denemek isteyen bayanlarımız için hemen tam olarak ton numarasını ve boya önerimizi sizler ile paylaşalım. İpek Yaylacıoğlu saç rengi numarası olarak sizlere Koleston’dan 8.0 numaralı açık kumral saç boyasını öneriyoruz.

İpek Yaylacıoğlu Saç Rengi ile ilgili sizleri bilgilendirecek bazı fotoğrafları paylaşmak istedik bu yazımızda… Ayrıca İpek Yaylacıoğlu hakkında sizler için kısa bir bilgi vermemizde fayda gördük. Umuyoruz ki beğenirsiniz. İpek Yaylcaıoğlu fotoğrafları aşağıda bulunmaktadır.

 

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
861 1,261