Instagram Video Nasıl İndirilir?

Instagram Video Nasıl İndirilir?


Instagram platformu günümüzde en çok kullanılan sosyal medya unvanını elinde bulundurmaktadır. 2010 yılında iki ortak tarafından kurulan günümüzün popüler sosyal medyasının sahibi Facebook şirketi olmuştur. Henüz Instagram ikinci yılındayken Facebook kurucusu Mark Zuckerberg Instagram’ı Facebook bünyesine kattı.

Bu yazımızda Instagram nasıl video indirilir konusuna değineceğiz. Akış sayfasında gezerken gördüğünüz komik video ve fotoğrafları ekran görüntüsü almadan kaydetmek, bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bu sayede akışta gördüğünüz komik videoları Whatsapp gruplarından veya farklı platformlardan arkadaşlarınız ile paylaşabileceksiniz. Aynı zamanda kilitli bir hesaptan videoyu arkadaşınıza göstermek istiyorsanız yine indirme yöntemini kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz.

Instagram Video İndirme

Instagram Video Nasıl İndirilir?

Instagram video indirme konusunda önünüzde birkaç farklı seçenek olacaktır. Öncelikli seçeneğimiz tamamen basit ve farklı program indirmenizi gerektirmeyecek bir yöntemdir. Bilgisayar, tablet veya telefonlarınızda tarayıcı olması yeterli olacaktır. Öncelikle Safari, Chrome veya alternatif tarayıcıları kullanarak DownloadGram adlı popüler indirme sitesine girmeniz gerekmektedir. Farklı seçenekler için Google üzerinden “Instagram video download” yazarak sonuçlar bulabiliriniz. Ardından indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalayın ve tavsiye ettiğimiz siteye yapıştırın. Buradan sonra indirme işlemi başlatılacaktır. Fakat indirmenin gerçekleşmesi için hesabın herkese açık olması gerekir. Aksi takdirde indirme işlemi başlatılmaz. Aynı olayı fotoğraflar için de yapabilirsiniz.

Android Instagram Video İndirme

Android Instagram video indirme için sizlere farklı alternatif sunabiliriz. Bunun için Google Play Store’a girip QuickSave adlı uygulamayı indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulamaya girin ve hesabınızı aktif edin. Ardından istediğiniz gönderileri seçerek telefonunuza kaydedin. Telefonunuza kaydettiğiniz videoları kısa yoldan paylaşma seçeneği de uygulama içerisinde mevcuttur.

iOS Instagram Video İndirme

iOS Instagram video indirme seçeneği de yine farklı bir şekilde bulunabilir. App Store içerisinde bulunan ücretsiz olan Instant Save – Quickly Repost uygulaması işinizi görecektir. Videoları kaydetmenin yanı sıra, başkalarının paylaştıklarını kendi profilinizde de paylaşabiliyorsunuz. Sadece indirme işlemi gerçekleştirmek isteyenler ise videonun bağlantı adresini kopyalayıp uygulamaya dönmeleri yeterli olacaktır.

İlk sunduğumuz seçenek hem iOS hem Android için geçerlidir. Telefonlarda bulunan tarayıcılarla da DownloadGram ile indirme yapmak mümkündür.


single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1851 1,047