Beyinsi

Instagram Takipçi Sayısı Nasıl Artırılır?

  • 1.104 kez görüntülendi.
Instagram Takipçi Sayısı Nasıl Artırılır?

Instagram’da daha fazla takipçi kazanmak zor değil. Biraz zaman ve biraz çaba gerektirecek. Ancak doğru şekilde yapılırsa, Instagram takipçi sayınız artacaktır. Instagram’da daha fazla takipçi almanın en iyi 7 yolunu sizlere aktaracağız.

instagram takipçi arttırma

Kişilerin İlişkili Olduğu Resimleri Paylaşın

En popüler Instagram hesaplarına bakarsanız, ortak bir tema görürsünüz. Tüm fotoğrafları, çoğu insanın bağlantı kurabileceği bir şeydir. Bu tür fotoğrafları paylaşarak kitlenizle bir bağlantı kuruyorsunuz. Bu, insanları hesabınıza çekmenin en iyi yoludur.

Kısacası, Instagram hesabınızın orijinal olduğundan emin olun. Ofisinizin perde fotoğraflarını, ürününüzü yapma sürecini veya şirket partisi fotoğraflarını paylaşmayı düşünün. Diğer kullanıcılara bu şekilde bağlanacaksınız.

Doğru Zamanda Gönderin

Instagram’a bir şey göndermeden önce, kitlenizin çoğunun hangi saat diliminde yaşadığını ve Instagram hesaplarını ne zaman kontrol ettiklerini düşünün.

Diğerlerini Takip Et

Başkalarını takip etmek istiyorsanız, onları takip etmek zorunda kalacaksınız. Bu, tüm sosyal medya formatlarında yaygın olan basit bir karşılıklılık kuralıdır. Yani, sadece fotoğraf yüklemek ve insanların size gelmesini beklemek yerine, kendinizi oraya koymanız gerekir.

Popüler ve İlgili Hashtagleri Kullanın

Fotoğrafları düzenlemek için kullanılan popüler hashtag’leri bulmak için Google veya Webstagram’da arama yapın. Daha sonra, fotoğraflarınız için daha fazla görünürlük elde etmek amacıyla daha fazla etkileşim oluşturması için ilgili trend hashtag’lerini kendinize veya endüstrinize kullanabilirsiniz.

Çekiliş Düzenleyin

Katılımı artırmanın ve yeni takipçiler kazanmanın en etkili yollarından biri çekiliş yapmaktır. Herhangi bir sosyal medya ağında kanıtlanmış bir taktiktir. Bununla birlikte, Instagram çok popüler olduğu için, özellikle çekiliş yapmak için favori bir platform haline geldi. Çekiliş oluşturmak ve kurmak kolaydır. Harika bir fotoğraf çekin ve devam eden bir yarışma olduğunu bildiren altyazılar ekleyin.

İlginizi Çekebilir..  Akne Çoğalması Nasıl Önlenir Neler Yapılmalıdır

Biyografinizi Tamamen Doldurun

Biyografiniz, yeni Instagram kullanıcıları için büyük bir sorun olan harekete geçirici mesaj, markalı hashtag’ler ve bağlantılar sunmak için kullanılmalıdır. Kullanıcıların sizin veya markanızın kim olduğunu ve sizi takip edip etmeyeceklerini keşfedeceği bu bölümdür.

Fotoğraf Altyazısında Soru Sorma

Fotoğraflarınızda daha fazla beğeni almanın basit ve etkili bir yolu, fotoğrafın başlığında bir soru sormaktır. Bu sadece beğenilerinizi arttırmakla kalmaz, aynı zamanda yorumları da artırabilir. Daha önce de defalarca belirttiğimiz gibi, etkileşim, Instagram’daki takipçi sayısını artırmanın en iyi yoludur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.