İclal Aydın Saç Rengi

İclal Aydın Saç Rengi


İclal Aydın Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca sitemizde Tüm Saç Renkleri adlı yazımıza tıklayarak saçlarınız için tüm saç renklerini (Çilek kırmızısı, Açık kahverengi, Aşk alevi, Ela göze saç rengi, Kül rengi , Bitter saç rengi, Gün Batımı saç rengi, Bronz saç rengi, Badem kahvesi, Ballı bisküvi saç rengi, Bebek kumralı saç rengi, Mürdüm saç rengi, toprak, Kınalı saç rengi, Maun saç rengi, Vişne çürüğü saç rengi) bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

 İclal aydın çok değerli oyuncalarımızdan ve yazarlarımızdandır. Şuanda O Hayat Benim adlı dizide   oynayan İclal Aydın birçok saç rengini ve saç stilini kullanmıştır. Koyu tonların hemen hemen her   rengini saçlarına uygulayan İclal Aydın’a bu tonların çok yakıştığını söylemek isterim. Siyah tonlarını   çok sık kullanan İclal Aydın kahverenginin açık tonlarını da kullanmıştır ve bence en az siyah tonlarının   yakıştığı kadar kahverengi tonları da ona çok yakışmaktadır. İclal Aydın’ın saç stiline baktığımız zaman   onun çok kısa ve çok kısa olarak kullanmakta olduğunu görürüz. Uzun saçların ona çok yakıştığını   söylemeden edemesem de şu anda kullandığı kısa saç modelinin de ona çok yakıştığını söylemek   isterim.

Sitemizde Bulunan Bütün Saç Renklerini Görmek İçin Tıklayınız

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2031 1,995