Beyinsi

Hülya Koçyiğit öldü mü?

  • 1.383 kez görüntülendi.
Hülya Koçyiğit öldü mü?

2017 Mayıs ayı içerisinde akciğer kanseri olduğu için ABD’de tedavi gören Hülya Koçyiğit’in durumun ağır olduğu bildirildi. Tedavi süreci hakkında eşi Selim Soydan da açıklamalarda bulundu.

50 yıllık eşi, usta oyuncu Hülya Koçyiğit hakkındaki söylediklerini bir mektup ile anlattı:

“Burası hayatımın en büyük dersi oldu. Seneye, evliliğimizdeki 50. yılı bitirmiş olacağız. Hayatımın en doğru kararı sevgili eşim Hülya ile yaptığım evlilikti. Bu aşkı anlatmam kolay değil… Yarım asrı birlikte geçirdiğim yol arkadaşım Hülya’nın göz yaşı döktüğünü ilk kez gördüm. O göstermedi, ben gördüm. Başını omzuma yaslayıp ‘Buraya kadarmış Selim’ dediğini hiç unutmayacağım. Boğazım düğüm düğüm oldu, sıkıca sarıldım ona. Benden kaçırmaya çalıştığı göz yaşlarını da görmezden geldim kendimi sıkarak. Bunları hep birlikte atlatacağımızı söylediğimde ‘İşte hayat arkadaşlığı böyleymiş Selim”.

Yaşadıklarını bu şekilde anlatan Selim Soydan, sanatçının tüm sevenlerini duygulandırdı. Sanatçının kendisi de durumu hakkında ayrıca bilgi verdi. Sıkıntılarının çok olduğunu ve ağrılarının gün geçtikçe arttığını belirten Hülya Koçyiğit: “Hâlâ hastanedeyim ve ancak size cevap verebiliyorum. Ağrılarım için epiduraldan verdikleri ilaçları kestiler ama dayanılmaz, şiddetli ağrılarıma damardan ve ağızdan ilaç almaya devam ediyorum. Henüz direni de çıkaramadılar. Özetle sıkıntım çok… Ama sabrediyorum, şükrediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynaklar: Milliyet, NTV

 

 

İlginizi Çekebilir..  Forex İle Para Kazanmak İçin Tüyolar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.