Honda e’ nin Fiyatı Açıklandı

Honda e’ nin Fiyatı Açıklandı


Honda e’ nin Fiyatı Açıklandı

Elektrikli araba alanında kendi içinde değişimi ve yoğun seçimleri ilerleten, büyüyen ve ön plana çıkaran pek çok yaklaşım bulunuyor. Bu yüzden elektrikli araçlar ile ilgili olarak Honda hem kendini büyütüyor, hem de ihtiyaçlarını ve alternatif çözümleri ilerletiyor. Elektrikli araçların git gide yaygınlaştığı günümüzde pek çok markanın yaptığı gibi, Honda da bu pazara dahil oluyor. Oldukça tatlı bir görünüme sahip olan Honda, zamanın ötesinde bir ilerlemeye sahip. Hem Honda çizgisini yansıtan hem de çevreci bir araç olması sebebiyle şehir içi tasarımlara öncelik veren marka, kendi içinde de önemli bir yaklaşım yaratıyor.

Elektrikli arabaların git gide yaygınlaştığı son yıllarda, farklı ve şirin tasarımıyla spot ışıklarını kendinde toplayan Honda e, 2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda da sergilenmişti. Frankfurt’ta ise seri üretime geçmiş haliyle sergilenen Honda’nın Avrupa satış fiyatı 29.470 avro (yaklaşık 200.000 lira) olarak açıklandı.

Elektrikli araçlar ile ilgili her şeyi farklı bir açıdan yansıtan Honda, kendi içinde de dünya çapında bir profesyonellik çözüyor. Bakış açısı ile değişen marka ürünlerinde Honda seçimleri ortaya çıkıyor. Tam şarj 200 km menzili ile ön plana çıkan Honda, hızlı şarj özelliği ile ön plana çıkıyor. 80 km şarja ulaşan bu araç, kullanım kolaylığı ve sadeliği ile de ön plana çıkıyor. İç tasarımı ile de herkesi büyüleyen marka, 8 inçlik ekranı ile de gayet etkin.

Oldukça önemli bir yaklaşımla karşınıza çıkan marka, kendi içinde de değişken ve profsyonel bir yapıda hizmet sunuyor. Elektrikli araç konusunda kendisi için detaylı ve özverili çözümler sunan Honda, bakalım bu yeni aracı ile ne kadar ilgi görecek. İnsanların isteklerine oldukça yoğun bir şekilde cevap veren markalar arasında bulunan Honda, insani ilişkileri konusunda da müşteri uyumu konusunda da gayet önemli adımlar atıyor diyebiliriz. Uzun ömürlü çalışmalar, kişisel beklentiler ve daha fazlası için tek yapmanız gereken ihtiyaçlara net seçenekler sağlamanız olacaktır. Geç kalmayın ve ayrıntılı yaklaşımları sizler de ön plana çıkarmaya tüm hızınızla devam edin.

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2071 2,117