Beyinsi

Hızlı Kilo Verme Tüyoları

  • 1.380 kez görüntülendi.
Hızlı Kilo Verme Tüyoları

Bugün sizlere hızlı bir şekilde kilo verebilmenin taktiklerinden bahsedeceğiz. Hızlı bir biçimde kilo verebilmek aslına bakarsanız düşündüğünüz kadar da zor bir durum olmamaktadır. Bunlara ek olarak hiçbir şekilde diyet yapmadan dahi sadece yediklerinize dikkat edip hızlı bir şekilde kilo verebilmeniz mümkün olabilmektedir. Beslenme alışkanlıklarınızı az değiştirip bunu alışkanlık haline getirdiğiniz takdir de zorlu olan diyet programlarından bir an önce kurtulmuş olursunuz hem de kısa dönemde kilo verebilirsiniz.

Porsiyonları en Aza İndirin

Zayıflayabilmek için illa ki bir şeyler yemeden katı bir şekilde diyet programlarını uygulamanız gerekmiyor. Yemek yerken de insanların yapmakta oldukları en büyük hatalardan bir tanesi doyduklarının asla farkına varamıyor olmalarıdır ve yine karınlarını da doyuracak kadar yemek yedikleri halde yine sürekli olarak yemek yemeye devam ediyor olmalarıdır. Örnek vermek gerekirse yemek midemiz, beynimize doyduğunu geç ilettiği için tam olarak 5 dakika daha fazladan yemek yiyebilmekteyiz. Halbuki yemekleri yavaş bir şekilde tüketirsek bu problem ortadan kalkacaktır ve porsiyonlarımızı, yediklerimizi de bu yöntemle azaltabilmekteyiz.

Her Gün 1 Adet Elma Yiyin

Elma içerisinde bulunan bol oranlardaki lif beraberinde vücudunuz açısından son derece fayda sağlamaktadır. Canınız istiyor olsa da istemiyor olsa dahi gün içerisinde 1 adet elma yemenin oldukça yüksek oranlarda faydası olacaktır sizlere. Elma sindirim sürecini de tam anlamıyla yavaşlatmaktadır ve uzun zaman boyunca tok kalabilmenize olanak tanır.

İlginizi Çekebilir..  Anne Sütü Doğal Bağışıklık Kaynağı

Yemekten Önce Su!

Su bünyeniz açısından oldukça önem arz eden bir çeşit ihtiyaçtır. Her öğünden önce de su içmenizde oldukça yüksek oranlarda fayda var. Yemeklerden önce tüketilen su karnınızı tok tutar ve midenizi doldurduğundan dolayı da çok daha az yemek tüketirsiniz. Her yemekten önce de kesinlikle en az 2 bardak kadar su içmelisiniz. Bu yine sizin her ay 2 – 3 kilo kadar verebilmenize olanak tanımaktadır.

Keten Tohumu, Soya Sütü, Sebze

Gün süresince ne yerseniz yine mutlaka hepsinin bir miktar kadar çay kaşığı kadar keten tohumu eklemelisiniz. Keten tohumu yüksek oranlarda lif içerdiğinden dolayı yine sizi oldukça uzun süreler boyunca tok tutmaktadır.  Marketlerde satılmakta olan sütler çocuklar için fayda sağlamaktadır ancak yetişkinlerin kilo almasına neden olur. Yine süte alternatif olarak da soya sütü veya badem tüketmeniz sizin için oldukça iyi olacaktır. Yemeklere et yerine yine haşlanmış sebzeler koyulması oldukça fayda sağlar. Bu yemeklerde kullanılmakta olan yağ oranını da azaltmaktadır. Bunlara ek olarak kırmızı etin yerine de soya fasulyesi yemeyi denemelisiniz. Tadı da zaten hemen hemen aynı olacaktır. Yine hızlı kilo verme tüyolarından önce çok daha farklı içecekler de deneyebilirsiniz. Unutmayın ki uygulayacağınız doğal metotlar bazı zamanlar ters etki de oluşturabilirler. Bunun ışığında mutlaka doktorunuza danışmalı ve bazı şeyleri her ne kadar doğal olsalar dahi doktorunuza danışarak uygulamalısınız.

İlginizi Çekebilir..  Nar Yemenin Faydaları Nelerdir?
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.