Beyinsi

Güzelleşmek İçin Kullanın Ürünler

  • 2.163 kez görüntülendi.
Güzelleşmek İçin Kullanın Ürünler

Ülkelere Göre Güzelleşmek İçin Kullanılan Ürünler

Güzellik yarışına girmiş kadınlar çeşitli yöntemlerle güzelleşmek ve daha iyi bir görünüme kavuşmak için uğraş verirler. Her ülkenin kadınları kendilerine has yöntemlerle ve yahutta genel kabul görmüş güzellik ürünleriyle iyi görünmek isterler. Şimdi bakalım diğer ülkelerdeki kadınlar güzelleşmek için hangi ürünleri kullanıyor:

 

güzelleşmek-beyinsi

 

İngiliz Kadınları: İngiliz kadınları anti-aging güçlendirici yağlar kullanıyor. Cildi güçlendiren, canlandıran ve iyi bir görünüme kavuşturan bu yağlar cild güçlendirici diye bilinir.

Koreli Kadınlar: Koreli kadınlar masaja düşkünlüğü ile bilinir. Masaj yaparken aynı zamanda güzellik içinde bir şeyler yapmış oluyorlar. Bu konuda en rağbet gören ürün masaj kremidir. Masaj ile rahatlayan yüze krem sürme tekniği ile güzelleşmeye çalışıyorlar.

Brezilyalı Kadınlar: Brezilyalı kadınlar kendi güzellik kremlerini genelde kendileri yapıyorlar. Amazonda yetişen bir bitki ve kahve çekirdeklerinden elde ettikleri kremleri kullanıyorlar. Cilde hızlı nüfus edici ve dolgunlaştırıcı etkisi vardır. Kremin ismi ‘serseri kremi’.

Fransız Kadınlar: Fransız cilt merhemlerinin ününü herkes bilir. Birçok büyük firma fransızdır. Kadınlar adeta bir usta haline gelmişlerdir. Fransız kadınları dünya üzerinde güzellik ürünlerini en çok kullanan kadınlardır.

 

fransız kremleri-beyinsi

 

Japon Kadınlar: Japon kadınlar güzellik ürünlerinde Avrupa’yı örnek alıyor. Japon bilim insanlarının güzellik ürünleri üzerindeki çalışmaları devam etsede daha uzun bir süre kadınlar dışa bağımlı kalacak. Bitkisel ürünlere ağırlık veren bilim insanları Japon kadınları mutlu edeceğe benziyor.

İlginizi Çekebilir..  6 Adımda Gripten Uzak Durmak

Faslı Kadınlar: Yüzde 80 yağ asitlerinden oluşan bir krem kullanıyorlar.

Çinli Kadınlar: Çin tıbbında otların önemi büyüktür. Bitkisel ağırlıklı güzellik ürünleri ve hayatın her aşamasında karşılarına çıkan bitkisel çaylar, ilaçlar vardır. Antik şifa ve güzellik anlayışını terketmeyen Çinli kadınlar bu konuda iddialı. Dünyanın doğusunun şifacısı konumunda olan Çin, güzellik ürünlerine pek rağbet göstermiyor.

Afrikalı Kadınlar: Afrikalı kadınlar baobab adlı bir meyveyi güzelleşmek için kullanıyorlar. Cilde parlaklık verici bir meyvedir. İçerdiği C vitamini ile vücudu besliyor.

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.