Gülşah Güçyetmez Saç Rengi

Gülşah Güçyetmez  Saç Rengi


Gülşah Güçyetmez  Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Gülşah Güçyetmez saçları ve vücudu ile farklılıklar yaratan biridir. Onun vücudunun ve saçlarının bu   farkı dikkat çekmesine sebep olmuştur. Ten rengi çok açık olmamasına rağmen saç rengi oldukça açık   bir sarı tondadır. Bu sarı tonuna platin sarı denmektedir. Her ne kadar bu sarı onu yaşlı göstermiş olsa   da vücudunun gösterişliliği yanında çok fazla ilgi gösterilecek bir durum değildir. Gülşah Güçyetmez’in   saç stiline baktığımız da o da saçlarını uzun kullanmayı seven genellikle düz bir şekilde ya da hafif   dalgalı bir şekilde kullanan ünlülerimiz arasında yer almaktadır. Onun bu saç stili ve saç rengi   gerçekten de büyük bir farklılık yaratmakta ve dikkat çekmektedir.

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2051 2,759