Beyinsi

Göbek Eritme Diyeti Nedir?

  • 1.498 kez görüntülendi.
Göbek Eritme Diyeti Nedir?

Erkeklere Özel Göbek Eritme Diyet Listesi

Göbek Eritme Diyeti Nedir? Bölgesel yağlanma içerisinde en çok problemli olan bölge kesinlikle göbek bölgesidir. Özellikle de erkekler yine bu bölgedeki çeşitli yağlanmalar da yine oldukça fazla muzdarip olabiliyorlar. Üstelik yine bölgesel yağlanma genel anlamda kilo kayıplarına göre oldukça fazla zorlayıcı olabilmektedir. Yine bu diyet beraberinde beyler bu probleme oldukça kısa sürelerde çözüm bulabilecekler. Aynı kadınlar gibi onlarda en ideal görünümlerine oldukça kısa sürelerde kavuşacaklar. Erkeklerin özellikle de yine göbek ve bel bölgelerinde toplanmakta olan yağları eritebilme amacı ile diyet programları ile beraber mekik çekme, yüzme, bisiklet kullanma gibi çeşitli egzersizleri ihmal etmemeleri gerekiyor. Sonrada aşağıdaki diyet listesini uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

Göbek ve Bel Bölgesini Şekle Sokacak Diyet Programı

Sabah: Bir bardak kadar ılık su içerisine bir tatlı kaşığı kadar bal ve yine on damla kadar limon ekleyin ve için. Kahvaltı öncesinde 40 dakika civarında egzersiz yapın.

Kahvaltı: Bolca salatalık ile bir elma ve bir domates.

Ara öğün: küçük bir çeşit dilim patates yağsız olacak kadar peynir.

Öğlen: bol yeşil soğan tüketin ve yine 1 porsiyon kadar da ızgara beyaz et tüketmelisiniz.

Ara öğün: 5 adet de yulaflı bisküvi tüketin.

Ara öğün: 1 adet yeşil elma tüketin.

Akşam: 1 adet haşlanmış şekilde yumurta tüketin. 1 porsiyon kadar da taze fasulye yemeği ve yine bol olacak şekilde domates tüketmeniz gerekiyor.

İlginizi Çekebilir..  Hamilelik Sonrası Karında Oluşan Çatlaklar Nasıl Yok Edilir?

İdeal ölçülere gelene kadar yine bir gün ara vasıtasıyla uygulanabilecek olan bu diyet son derece etki gösteriyor. Erkeklerde ideal bel ölçülerini yakalama amacı ile belin en geniş bölgelerini ölçmeniz gerekmektedir. 70 ila 50 arasında olan bir ölçü normal kabul edilir. 93 ila yine 101 cm arasında olan bel ölçüsü oldukça riskli olarak görülmektedir ve problem daha fazla büyümeden acil bir şekilde önlemlerin alınması gerekmektedir. 101 santimden çok daha geniş bir çeşit bel çevresi de yine önem arz eden sağlık problemlerine davetiye çıkarabileceğinden dolayı oldukça yüksek riskli olarak adlandırılmaktadır. Bu sebeple de eğer ki siz kendinizi risk gruplarından saymaktaysanız bu diyet programı için de çeşitli tedbirlerinizi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.