General Mobile GM8 Zil Sesi Değiştirmek

General Mobile GM8 Zil Sesi Değiştirmek


General Mobile GM8 Zil Sesi Değiştirmek

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir General Mobile kullanıcılarının beklediği telefon olan GM8 nihayet raflarda yerini aldı. Kullanıcılar diğer telefon markalarında olduğu gibi beğeneilerini ya da şikayetlerini dile getirdi. Bizde bu yazımızda zil sesinin nasıl değiştirileceğini anlatacağız. Öncelikle çok kısa telefon özelliklerine değinmek istiyoruz. GM8 iyi bir performans sunuyor. Şarj ömrü iyi. Ancak telefonda görüntülü görüşme yok daha doğrusu normal ağ ile görüntülü görüşme yapılmıyor bunun yerine ek olarak indirebileceğiniz duo ya da skype gibi uygulamaları indirerek görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Tasarımı oldukça iyi tek elle kullanımda diğer modellere bakarak üstünlüğü mevcut. Donma kasma gibi sorunlar zaman zaman kullanıcılar tarafından dile getiriliyor. Kamerası 13 megapixel kalitesi güzel. Hazır konuya girmişken bir kaç ta ekleme yapalım. Parmak izi okuyucu telefona ayrı bir hava katmış. Tek el ile parmağınızı okutarak telefonu açabiliyorsunuz.

Gelelim esas konumuza. GM8 zil sesi değiştirme nasıl olur? Telefonu açtıktan sonra ayarlar menüsüne giriyoruz. Açılan sayfadan ses bölümünü buluyoruz. Ses menüsüne girdikten sonra karşımıza en üstte yeni eklenen bir özellik çıkıyor ancak bizim işimiz bununla değil. Medya ses düzeyi, alarm ses düzeyi ve zil sesi düzeyi var orada her hangi bir işlem yapmaya gerek yok. Altta gelişmiş yazan menüye giriyoruz. Menü açıldıktan sonra telefon zil sesi kısmına girip oradan istediğiniz sesi seçip çıkıyoruz.

Ayarlar – ses – gelişmiş – telefon zil sesi şeklide ayarları değiştirebiliyorsunuz. Eğer telefon zil sesinin istediğiniz bir müzik olmasını istiyorsanız. Müzik klasöründen istediğiniz müziğe girin üstte ayarlar kısmından zil sesi olarak ayarla ya da zil sesi yap kısmına basın. Telefonun zil sesi artık sizin istediğiniz gibi olacaktır.

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1971 3,104