Beyinsi

Fizy ruh haline göre listesi indirme

  • 1.256 kez görüntülendi.
Fizy ruh haline göre listesi indirme

Spotify gibi son dönemde özellikle Turkcell’in desteği ile de kullanım oranları artan mobile müzik uygulaması Fizy nin, kendi belirlemiş olduğu “ruh haline göre” başlıklı müzik listeleri bulunuyor. Burada listeler ise sürekli değişiyor. Bazen Türkçe bazen ise Yabancı olarak karışık listeler önümüze sunuluyor. Fizy ise bu listeleri yine ayrı kategorilere ayırmış. Enerjik, Sportif, Hüzünlü, Melankolik, Dikkatli, Relax, Uykulu ve Romantik olmak üzere 8 ayrı başlık mevcut. Örneğin gece yatmadan “Uykulu” listesini seçtiğinizde sizi mışıl mışıl uyutacak bir liste karşınıza çıkabilir ya da günlük spor aktivitenizi yapmadan önce “Sportif” listesini seçin ve sizi havaya sokacak bir liste ile başlayın.

En yeni parçaları birçok yerden çok daha önce dinleme imkanı sunan Fizy, ayrıca tüm müzik kategorilerindeki oldukça geniş dataya sahip. Android ya da iOS cihazınızda kendi listelerinizi oluşturabilir hatta bunları bilgisayarınıza da indirebilirsiniz. Bunun için fizy nin web sayfasından giriş yapmalısınız.Orada oluşturduğunuz listeleri ve ayrıca arama yaparak da bulduğunuz parçaları kolayca indirebilirsiniz.

Fizy’i kullanmak için illa Turkcell üyesi olmanız gerekmiyor. Ayrıca arzu ederseniz bilgisayarınıza indirdiğiniz şarkıları ipod gibi herhangi bir taşınabilir müzik çalara aktarabilirsiniz.

O zaman size keyifli dinlemeler.

İlginizi Çekebilir..  Hukukun Olmadığı Bir Ülkede Hangi Sorunlar Olur?
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.