Beyinsi

Fallout Shelter Bilgisayarda Nasıl Oynanır

  • 1.931 kez görüntülendi.
Fallout Shelter Bilgisayarda Nasıl Oynanır

Fallout Shelter Bilgisayarda Nasıl Oynanır

Fenomen İOS oyunlarından biri olan Fallout Shelter, günümüzde bilgisayar kullanıcılarının çok beğendiği bir oyun haline geldi. Rekor düzeye ulaşan ilgisi ile oyun listelerinde ilk sıralarda yerini alan Fallout Shelter oyunu, aynı zamanda çok indirilen oyunlar arasında da yerini çoktan aldı. Fallout Shelter oyunu özellikle bilinmelidir ki çok zorlu ve aşamalı bölümlerden oluşmaktadır. Yeni başlamak isteyenler için ise Fallout Shelter bilgisayarda oynama özelliği ile kolay bir sunum hazırladık.

 

Fallout Shelter- pc1- beyinsi

 

Fallout Shelter oyununa ilk başlayanlar öncelikle alternatif denilecek kadar bir dünya ile karşı karşıya geliyor. Dışardaki hayatta birbirinden farklı tehlikeler ve insanlar, bir dağın içerisinde hayatta kalma mücadelesi veriyorlar. Burada ilk yapılacak iş ise hemen su, enerji ve beslenme ihtiyaçlarını karşılamak oluyor. Daha sonra sıra insanlara geliyor. İnsanlar sürüklenerek bırakılabildiği için farklı seviyeleri bulunuyor. Bu yüzden de seviyelerine göre değişik işler yapabilen insanlar, dışarıdaki hayata çıkartılarak keşif yapabiliyor. Göreve gönderdiğiniz zaman ise dağdan dışarıda size giysi ya da silah gibi ihtiyaçları da getirebiliyor. Bu oyunda önemli olan ihtiyaçlardan bir tanesi de silah. Çünkü kadın ve erkekler için olmazsa olmazlar arasındayken, aynı zamanda düşmanlarla çatışma da yapılıyor. Bu da sizin hayatta kalmanızı sağlayabiliyor.

Seviyelere göre artan bir dinamiği olan ve ihtiyaçlara göre insanların mutluluğuna göre de şekillenebilen bu oyunda farklı heyecanlar ve çatışmaları yaşabilir, kaynaşarak daha çok üreyebilir ve mutlu olarak dayanıklılığınızı arttırabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir..  En İyi Sanal Gerçeklik (VR) Oyunları
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.