Beyinsi

Facebook’tan Özel Yeni Uygulama “Signal”

  • 1.737 kez görüntülendi.
Facebook’tan Özel Yeni Uygulama “Signal”

Facebook’tan Yeni Uygulama “Signal”

Sosyal Ağ devi Facebook her geçen gün daha da gelişiyor ve hayatımızı biraz daha kolaylaştırıyor. Bu sefer ki uygulama gazeticeler için.

Signal adını verdiği uygulama, Facebook’ta en çok arananları, trend olan konu ve resimleri tek bir sayfadan görüntülemenize izin veriyor. Bu bir nevi dünyaca ünlü arama motoru Google’ın Trends özelliğine oldukça benziyor. Sadece bunun Facebook’a uyarlandığını düşünün. Fakat bir eksiğimiz var, Facebook’a uyarlanan sadece Google özelliği olmayacak. Artık Signal uygulamasına sahip gazeteciler, siyasileri ve ünlü bireyleri takip edebilecek. Fakat bunların hepsi tek ve ayrı bir platformda görüntülenecek. Bu bir nevi Twitter özelliğine benziyor.

 

facebook-signal-2

 

Uygulamayı indirmek için sabırsızlandığınızı anlayabiliyoruz fakat bu programa sahip olamayabilirsiniz. Çünkü uygulamayı sadece belirli kişiler başvuru yaparak kullanabilecek. Facebook’un yeni uygulaması Signal şuanda İngilizce olarak hizmet vermekte, Türkçe versiyonu için ise biraz beklemek gerekecek.

Bu uygulama Facebook’un son dönemlerde çıkardığı 3. özellik, bundan ayrı olarak; Geçici Profil Fotoğrafı’nı ve Dislike butonunu duyurmuştu.

İlginizi Çekebilir..  iTunes’e Dair Her Şey
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.