Beyinsi

Facebook’ta Yaş-Doğum Tarihi Değiştirmek

  • 20.797 kez görüntülendi.
Facebook’ta Yaş-Doğum Tarihi Değiştirmek

Facebook’ta Yaş-Doğum Tarihi Değiştirmek
Merhaba Arkadaşlar. Facebook’da doğum tarihi ve gününü değiştirmek veya doğum günü/tarihi ayarlarını yeniden yapmak isteyen kişiler için bir yardımda bulunacağız. Facebook sizlere 2 kere doğum tarihi/günü değiştirme hakkı vermekte, Facebook kullanıcısı bu 2(iki) hakkı kullandıktan sonra bir daha doğum tarihi/günü değiştirme hakkını Facebook’dan izin alarak vermekte. Bunun için bir bahane üretilmesi lazım ki Facebook yönetimi bu duruma inanıp sizin doğum tarihi/günü değiştirebilsin. Bunun için;

Profilinize tıklayıp Hakkımda kısmına tıklayın ve ardından sol tarafta bulunan İletişim Bilgileri ve Temel Bilgilere tıklayın. Karşımıza iletişim bilgileri yani kişinin iletişim bilgileri çıkmakta burada alt kısımda temel bilgilerde yer almakta. Temel bilgilerden Doğum Tarihe tıklayın ve burada doğrum tarihini/günü değiştirme hakkı için şöyle yazmakta” Gerçek doğum gününü seçemiyorsan, yardım almak için lütfen https://www.facebook.com/help/contact/177493942357554 => bizimle iletişime geç.” Mavi ile yazılmış olan kısma tıklıyoruz.

Gelen sayfada Doğum Tarihinizi Değiştirme hakkında Facebook’a bildirim yapacağız ve unutmayın ki Hesabınıza sahte ad veya doğum tarihi gibi sahte kişisel bilgiler yazmanın Facebook Koşulları’na aykırı olduğunu ve bu yüzden hesabınızın durdurulabileceğini lütfen unutmayın. Bu Sayfada doğru olan doğum tarihinizi seçip, ve Bu değişikliğin nedenini yazıyorsunuz ve gönderiyorsunuz. Değiştirme hakkınızın olup olmadığını, ısa süre içinde e-postayla bir yanıt gönderilecektir. Teşekkürler.

facebookta-yas-dogum-tarihi-degistirmek-1

İlginizi Çekebilir..  Instagram Hesabı Nasıl Silinir?
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.