Beyinsi

Facebook İsminize (Parantez İçi) Yazı Yazmak

  • 7.227 kez görüntülendi.
Facebook İsminize (Parantez İçi) Yazı Yazmak

Facebook İsminize (Parantez İçi) Yazı Yazmak

 

facebook-isminize-parantez-ici-yazi-yazmak-1
Merhaba arkadaşlar. Facebook her geçen gün daha kendine birazcık olsa da değişiklik katmaya devam ediyor, facebookun bu kadar hızlı değişikliği sonucunda bunu kimse fark edemiyor, ve facebookta olağan üstü değişikleri daha önce yaptığımız ayarların yerlerinin değiştiği hatta bazen de bu ayarlamaların kaldırıldığını görüyoruz. İşte son zamanda facebook da takma ad değişikliği gündeme sıkça gelmeye başladı bunun üzerine sitemizin editörleri sizler için bu konuyu araştırdı. Facebook’da parantez içine yazı yazmak, ya da bu yazıyı değiştirmek/kaldırmak artık öncekinden daha kolay ve daha basit olmuş. Önceden onay istiyordu, bazen kabul etmiyordu ve bazen de bunu 3 kere değiştirme hakkımız vardı. İşte bu zamanda yani bugünkü facebook kullanıcılarına bu sınırlandırmalar tamamen kaldırılmış

Facebook’da parantez içine yazı yazmak isteyenler, “Profil”e tıklayıp “Hakkında” sekmesine geliyoruz sol tarafta “Hakkında Detaylar” yazısına tıklıyoruz. Karşımıza “Diğer Adlar” seçeneğine tıklayıp buraya parantez içinde çıkmasını istediğiniz yazıyı yazıyoruz.
Hepsi bu kadar..

 

İlginizi Çekebilir..  Kendall ve Kylie Jenner Oyunları Yeni
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. myth2012 dedi ki:

    Benim daha önceden bildiğim bir konuydu fakat birçok kişi bundan haberdar değil çok güzel bir paylaşım olmuş emeğinize sağlık.

  2. ozan dedi ki:

    Hakkında detaylar yazan sekmeyi bulamıyorum kaldırdılar mı acaba yınee

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.